2733
2734
عنوان

اقایی ک ازدواج کرده و استوریتو لایک میکنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 91 پست

شما که حساسی انفالو کن یا هاید

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اگه این قد حساسی عکس نزار یا بقیه نبینن

من حساس نیستم شاید شما زیاد راحتین

من نمیپسندم اینکارو برای  یه فرد متاهل 

دلیل نمیشه هرچی شما میگی درست باشه و طرز فکر من غلط

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

وای امان از توهماتتون

یه لایکه 

لاااایک فقط

نه پیشنهاده نه هیچی 

من روزی ۱۰۰ نفرو دختر و پسر لایک میکنم

یعنی به همه نظر دارم

تروخدا نکنید😭😭

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2740

لایک بوده مگه چیکار کرده😶

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
  کلا چرا فالوت کرده

از قبل فالو داشتیم همو

همه همکلاسی ها پیج همو داریم

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

میشه انتخاب کرد که کی استروی مونو ببینه!

خودت بهش اجازه دادی دید بزنه، خودتم محدودش کن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
من حساس نیستم شاید شما زیاد راحتین من نمیپسندم اینکارو برای  یه فرد متاهل  دلیل نمیشه هر ...

شما اگه نمیپسندی و حساسی اصلا نباید فالوور پسر داشته باشی 

ک بعد ب خاطر ی لایک بخوای قضاوتش کنی

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀

من حس میکنم شما کلا نسبت به آقایون گارد داری تو امضاتم نوشتی آقایون نظر ندن 

همه چیزو جنسیتی نکن عزیزم 

یه لایک بوده دیگه ریپلای ک نکرده 

اگه دفعه بد رفتار دیگه ایی دیدی اونوقت میتونی هایدش کنی 

#ملی_گرا
2706