2752
2734

ما خیلی خوب بودیم همکار بودیم

ی روز رفتم تو اتاق دیدمبا یکی از همکاری خانم داره حرف نمیزنه اعصابم خراب شد وحشتناک قاطی کردم 

چیزی نگفتم بعدش آخرتی تایم همون روز گفت چرا این مانتو پوشیدی منم گفتم برا پیدا کردن فوضول به تو چ

کلا ن سلام ن خداحافظ نه حرفی چیزی غریبه شد 

آخر نفهمیدم که خانپادش منو نخواستن یا از این حرف 

منم دو هفته بعدس کارم تموم شد رفتم 

اونم دیگ ن سراغی گرفت ن چیزی منم نخواستم خودم کوچیک کنم خیلی ناراحتم 

خیلی دوستش داشتم 

ی روز رفتم  برا ی کاری منو اصلا ندید گفتم سلام گفت خوبین و رفت

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم باشم بگه بتو چه میرم و پشتمم نگاه نمیکنم

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم

چقد بد نوشتی

ولی بخاطر یه ب تو چه رفت؟؟ 

خب بدرک

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
فوضول به تو چ،بعد میخواستی بمونه ونره!؟

خب چرا با همکار زن حرف میزد خجالت بکشه 

اپن ب مانتوی من گیر داد من ک ب حرفهای این با زنه چیزی نگفتک

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

رفتارت خوب نبود 

خب توقع داشتی چون خواستگارته کلا روابط اجتماعیش با خانما رو بذاره کنار؟ که قاطی کردی؟ 

در مورد مانتو میتونستی محترمانه تر بگی من ایرادی داخلش نمیبینم همین

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...