2733
2734

قرار بود نیام اینجا چون حس منفی بود اینجا..

ولی خب ترجیح دادم بیام چون خیلیا نیاز به کمکم دارن..

درمورد مدیتیشن، چاکرادرمانی و خودسازی بپرس...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینجا یه بار یه پست خوندم دختره میگفت از وقتی مدیتیشن میکنم کابوس میبینم بعد یکی میگفت شیطانیه چون ...

عزیز برای  دوستانی ک توی مسیر آگاهی باشن... من به آدم هایی که توی خرافات هستن کاری ندارم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
عزیز برای  دوستانی ک توی مسیر آگاهی باشن... من به آدم هایی که توی خرافات هستن کاری ندارم

یوگا هم کار میکنی؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
بله

منم شروع کردم

واقعا برای اضطراب و استرس خوبه؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
منم شروع کردم واقعا برای اضطراب و استرس خوبه؟

یوگا چون حرکت آروم انجام میشه و با تمرین تنفسی هست مؤثره...در حد نیم ساعت اینا خوبه...

ولی اگ میخوای مستقیم‌ سریع ذهنت آروم بشه مدیتیشن کنید

تا ذهن و جسم توی حالت خلسه و آلفا قرار بگیره...

یوگا چون حرکت آروم انجام میشه و با تمرین تنفسی هست مؤثره...در حد نیم ساعت اینا خوبه... ولی اگ میخوا ...

ممنونم

حتما🩷

عزیزم کتابی میشناسی که چندین مدل مدیتیشن رو یاد بده؟ خیلی دوست دارم مدیتیشن کنم ولی بلد نیستم و فکر ...

مدیتیشن انواع مختلفی داره یکی از روش هاش خودهیپنوتیزم هست که میتونید خودتون توی خونه انجام بدید نیاز به استاد ندارید‌....

توی حالت دراز کشیده قرار بگیرید و با هندزفری در جای ساکت گوش بدید به این دوتا فایل.. و بعد از حسی ک تجربه کردید بهم بگید

ممکنه برون ریزی مثل گریه یا خواب آلودگی بعدش تجربه کنید که عادی و طبیعی هست..

https://imgurl.ir/viewer.php?file=g770884_______MeditationCent.mp3

https://imgurl.ir/viewer.php?file=d678714______MeditationCen.mp3