2733
2739

قرار بود نیام اینجا چون حس منفی بود اینجا..

ولی خب ترجیح دادم بیام چون خیلیا نیاز به کمکم دارن..

درمورد مدیتیشن، چاکرادرمانی و خودسازی بپرس...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینجا یه بار یه پست خوندم دختره میگفت از وقتی مدیتیشن میکنم کابوس میبینم بعد یکی میگفت شیطانیه چون ...

عزیز برای  دوستانی ک توی مسیر آگاهی باشن... من به آدم هایی که توی خرافات هستن کاری ندارم

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
عزیز برای  دوستانی ک توی مسیر آگاهی باشن... من به آدم هایی که توی خرافات هستن کاری ندارم

یوگا هم کار میکنی؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
بله

منم شروع کردم

واقعا برای اضطراب و استرس خوبه؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2740
منم شروع کردم واقعا برای اضطراب و استرس خوبه؟

یوگا چون حرکت آروم انجام میشه و با تمرین تنفسی هست مؤثره...در حد نیم ساعت اینا خوبه...

ولی اگ میخوای مستقیم‌ سریع ذهنت آروم بشه مدیتیشن کنید

تا ذهن و جسم توی حالت خلسه و آلفا قرار بگیره...

یوگا چون حرکت آروم انجام میشه و با تمرین تنفسی هست مؤثره...در حد نیم ساعت اینا خوبه... ولی اگ میخوا ...

ممنونم

حتما🩷

عزیزم کتابی میشناسی که چندین مدل مدیتیشن رو یاد بده؟ خیلی دوست دارم مدیتیشن کنم ولی بلد نیستم و فکر ...

مدیتیشن انواع مختلفی داره یکی از روش هاش خودهیپنوتیزم هست که میتونید خودتون توی خونه انجام بدید نیاز به استاد ندارید‌....

توی حالت دراز کشیده قرار بگیرید و با هندزفری در جای ساکت گوش بدید به این دوتا فایل.. و بعد از حسی ک تجربه کردید بهم بگید

ممکنه برون ریزی مثل گریه یا خواب آلودگی بعدش تجربه کنید که عادی و طبیعی هست..

https://imgurl.ir/viewer.php?file=g770884_______MeditationCent.mp3

https://imgurl.ir/viewer.php?file=d678714______MeditationCen.mp3