2733
2739
عنوان

چقدر جوجه واسه مهمونی ؟

80 بازدید | 14 پست

سلام 

فردا شب  مهمون داریم با خودمون میشن ۱۶ نفر 

مامانم میخاد جوجه از بیرون بگیره 

قرمه سبزی ام درست کنه 

سالاد کاهو  و سالاد ماکارونی ام هس و مخلفات دیگه

الان بگید چند سیخ جوجه لازمه ؟من بهش میگم نفری دو سیخ میگه زیاده چون قرمه سبزی ام هس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتون بپزید کمتر درنمیاد

نفری یه سیخ اگه میزارید یه چندتام اضافه بکیرید برا اطمینان

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
مگه کوبیده س که نفری دو سیخ😂 جوجه در حالت عادیشم نفری نصف سیخ میخورن چه برسه غذایه دیگم باشه

جدا چرا جوجه یه سیخه کوبیده دوتا.رو چه اساسی

سواله برام

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
جدا چرا جوجه یه سیخه کوبیده دوتا.رو چه اساسی سواله برام

چون مرغ خالصه پروتئینش بالاس. کوبیده همش سویا و پیاز و ایناس واسه همین دیر تر سیر میکنه

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...