2733
2739

دوستیم من چند ساله هیچی نگفتم اما میدونم که داره اینستا از اول خط قرمزمون بود نصب نکنیم من تا الان نصب نکردم اما اون داره و تا حالا ازش نپرسیدم اینستا داری یا نه که روش تو روم باز نشه 

الان میخوام بهش پیام بدم و بنویسم اینستا داری اگه داری منم میخوام نصب کنم خوبه ؟

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

بنظرم پیام بدید.

از دید من ایجاد محدودیت خوب نیست برای پارتنر مخصوصا تو همچین مسائلی. دقیقا تهش به همین حالت ختم میشه ک طرف مقابل در ظاهر پایبنده بهش اما باطنا دور میزنه اون محدودیت رو.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم چرا مردم انقدر ب  پارتنرشون  رو میدن ک رو نصب یه برنامه تو گوشیشونم کنترل داشته باشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

تو منو یاد یکی انداختی ، یادمه سر یه مسئله ایی به همکلاسیم گفتم تلگرام نصب کن خیلی جدی با بلخمد گف دوس پسرم نمیزاره 

یا قبلش بش گفتم فلان کافه هس باریستا خانم میخان میتونی استخدام شی گف دوس پسرم نمیزاره میگه فقط کار کارمندی برم🙂 

واقعا چرا دوس پسراتونو گوز خاصی حساب میکنید؟ پسره مردمه بابااا شوهرم که نیس، میرینم تو گور پدرش بخاد برام خط و نشون بکشه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2740

هی خواستم تایپ کنم دیدم هیچ جمله ایی عمق این اندازه .....بودن رو نمیرسونه😑

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
باشه حالا یه کمی مودب تر😂

نه خو جدی همین کارارو میکنن که این مذکرا فکر میکنن میتونن برا ما خانما تعیین تکلیف کنن😐 من تا بوده پسره خاسته برام تعیین بکنه یه جوری گذاشتم تو کاسش بفهمه یه من ماست چقد کره داره 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
نه خو جدی همین کارارو میکنن که این مذکرا فکر میکنن میتونن برا ما خانما تعیین تکلیف کنن😐 من تا بوده ...

عزیزم حرفت کاملا درسته

ولی هر زمانی خواستی اینو به پارتنرت بفهمونی محترمانه و باادبانه متوجهش کن

اونجوری جذاب تری گلم 

هم ناز و شیرین و مودب،هم دارای حد و حدود و خط قرمز