2752
2734
عنوان

شوهرم میگه خواهرش تا زایمان باید خونه ما بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6554 بازدید | 128 پست

مگه شوهرت میخواد مهمون داری کنه که همچین تصمیمی میگیره اون صبح میره شب میاد همه کاروزحماتش با شماست اخرشم میگن خونه داداشمون بودیم کسی ازشما تشکر نمیکنه

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باورم نمیشه پول لباس بچه و ویزیت دکتر بچشو نمیتونه بده اونوقت میخاد خرج خواهر و خواهرزاده هاشو بده ت ...

خونسرد نیسم موندم چیکار کنم

دیگه دارم از دسش روانی میشم

مامانم میگه طلآق بگیر از این برا تو شوهر درنمیاد اخه با ی بچه کوچیک چیکار کنم طلاق بگیرم کجا برم

نه بابا طلاق چیه با بچه کوچیک

بگو پول داداشت رو همین الان بده 

بعدم زنگ بزن مادرشوهرت بگو من نمیتونم خواهرشوهر رو قبول کنم مسئولیت داره

اگر شوهرش بد بود چطور سه تا بچه ازش بدنیا اورده؟ بمونه تو شهر خودش شوهره بیاد منت کشی 

2740
نه بابا طلاق چیه با بچه کوچیک بگو پول داداشت رو همین الان بده  بعدم زنگ بزن مادرشوهرت بگو من ...

اونا که کلا نفهمن 

فقط بلدن بگن بچه بیار جات محکم باشه

خونسرد نیسم موندم چیکار کنم دیگه دارم از دسش روانی میشم

به شوهرت بگو من نمیتونم از زن حامله بعدشم از زن زائو مراقبت کنم اعصاب بچه خودمم ندارم برسه بشن سه تا بچه خونه هم کوچیکه اگه برای ی هفته میاد بیاد مهمون ی هفته حرفی نیست بعدش دیگه من نیستم 

بهش بگو پول داداشتم بزنه حتما اینو بگو نزار پرو بشه

به شوهرت بگو من نمیتونم از زن حامله بعدشم از زن زائو مراقبت کنم اعصاب بچه خودمم ندارم برسه بشن سه تا ...

عزیزم الان دو هفته هس خونه ماس با خودش برده سونگرافی قرار بود اونو بیاره من ببره

خب خونه مادشوهرت بمونه مگه راهش نمیدن؟

آخه شوهرم من خنگه الان همه چی براش خریده 

خونه مادرش زن اون یکی بردارش هم هس اونا مثل ما خنگ نیسن ازش کار میکشن

خونه منو راحت دیده

منم تو ی خونه ۴۷ متری اپارتمانی زندگی میکنم  با ی بچه ۶ماهه که حتی خرج مارو خم بزور میده

نرو خونتون چقد پرروعه شوهرت بگو میخوام بمونم یه مدت خونه مامانم پرستاری مگه تو

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم: