2752
2734

هی میرم مدرسمو از پنجره خونمون دید میزنم ذوق می کنم

خیلی حس خوبیه محل کار آدم اینقد به خونه نزدیک باشه علی الخصوص تو تهران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکی از خوشحالیای منم اینه تا آخر عمر دیگ قرار نیس دلمو تو جهنمی به اسم مدرسه بزارم  خدایا شکرت ...

مدرسه اگه از کارکنانش باشی به نظرم جایه خوبیه کسی کار به کسی نداره می شینی توی اتاقت کارت و انجام می دی بر می گردی خونت 

مدرسه اگه از کارکنانش باشی به نظرم جایه خوبیه کسی کار به کسی نداره می شینی توی اتاقت کارت و انجام می ...

ترم آخر دانشگاه به عنوان کاراموز رفتیم تدریس خدا شاهده بدتر اعصابم خراب شد انقد بهم تیکه مینداختن و اذیت میکردن سال آخریا

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2740

اخی منم قبلا جایی کار میکردم که سر کوچمون بود 😅 دیگه وقت و هزینه برای رفت و امد نمیخوای بزاری

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

چقدر خدا دوستت داره.منکه هر چی تلاش میکنم به درهای بسته میخورم.هیچ تلاشم به نتیجه نرسیده.دیگه چه برسه به اینکه اینقدر شرایط مثل تو خوب واسم رقم بخوره.پارسال بالاخره رشته ماروهم برای آموزگاری خواستند،منم شرکت کردم.اگه ببینی چه بلاهایی به سرم اومد تو این مسیر.آخرشم قبول نشدم.ولی تا دلت بخواد دچار حمله پانیک شدم بخاطر فشارها.میشه واسم دعا کنی خدا تو کارهای منم گشایش کنه.ممنون میشم

اخی منم قبلا جایی کار میکردم که سر کوچمون بود 😅 دیگه وقت و هزینه برای رفت و امد نمیخوای بزاری

بله وقته خیلی مهمه..بخصوص تو تهران رفت و آمد با هر وسیله ای و موندن تو راه بخش مهمی از خستگیه

چقدر خدا دوستت داره.منکه هر چی تلاش میکنم به درهای بسته میخورم.هیچ تلاشم به نتیجه نرسیده.دیگه چه برس ...

ایشالا بهترینها برات پیش میاد

ممنون از این عبارت زیبا و امیدبخش که بم گفتی قطعا دل مهربونی داری که بیانت به دل میشینه

بله وقته خیلی مهمه..بخصوص تو تهران رفت و آمد با هر وسیله ای و موندن تو راه بخش مهمی از خستگیه

من که ساکن یه شهر کوچیک هستم و روزانه دو شیفت میرم سرکار با تاکسی ۵ دقیقه راهه همین هم منو خسته کرده 

واقعا شما تو تهران چی میکشید با این حجم از شلوغی و ترافیک

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲