2752
2739
عنوان

چرا شکم من انقد نبض میزنه ول میکنه

73 بازدید | 13 پست

خیلی میترسم کسی این مدلی بوده خیلی نگرانم سمت چپ شکمم انگار یه چی حرکت میکنه و نبض میزنه البته باردارم نیستم😔😔😔😔

منم همین حسو دارم😄

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم همینم شوهرم میگف ایشاله حامله ایی😐😐

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
2740
واقعا شماهم نبض میزنه؟بره من با چشمم میشه دید اخه میترسم تو اینترنت چیزای خطرناکی توسته بود

اره ولی رفتم سونو برای چکاپ چیزی نبود😁😁 معده و روده هامونه😂

به حرفای که تو نت میزنن هم دقت نکن چرت میگن

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
مگ اقدام کردی؟ من پریودم چرا میزنه نمیدونم

نه بعد سقط اقدام نکردم شوهرم خله😂😂

ی دکتر برو 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
شما میدونید مثلا خدایی نکرده چه مشکلات قلبی؟؟؟ البته ۷۰ کیلوام قدمم ۱۶۳ 

عزیزم شما قلبت سالمه که.  اکو و هولتر انجام دادی؟ لاغری به نظرم. باز هم اینجا بپرس. اگه جواب اکو و اینها رو داری هم بذار

Drhast.com/q

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️