2752
2734
عنوان

بزرگ شدن شدید شکم و پهلو

248 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من مدتی میشه به شدت شکم و پهلو در اواردم تیپم بهم ریخته تو آینه نگاه میکنم اینقدر شکم و پهلو به خصوص پهلو زیاد شده خجالت میکشم جلو کسی لباس عوض کنم استرس اظطراب زیاد دارم قرص اعصاب میخورم تخمدان پلی کیستیک هم دارم جدیدا صورتم جوش در آورده چیکار کنم😭😭میگم من چطور برم تو رابطه یکی اینجوری منو ببینه هی ابرو خودم میره

ورزش کن آب کرفس بخور

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیم و ورزش برای روحیه و تناسب اندام و سلامتی شروع کن

نه اینکه وای اگه برم تو رابطه چربیامو ببینه چی میشه !

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2731
شکر و نوشابه رو حذف کردم خیلی وقته 

روغنت رو هم تغییر بده. مال من کامل از بین رفته بود. دوباره چربی اشباع و شیرینی و خوراکی و روغن سرخ گردنی استفاده کردم یه مقدار برگشت. 

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
آب کرفس تاثیر داره؟ آخه فقط می‌خوام شکم و پهلو آب شه بغیه نه

دقیقا برا چربی شکمم پهلو هست 

من چون عمل کردم باشگاه نمیرم ابکرفس میخورم

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

نونت رو اگ میتونی حذف کن 

قند وشکر حذف

شبا 3 قاشق بخور

از دمنوش رازیانه و نعناع هرکدوم مثلا این هفته 2 بار رازیانه هفته بعد 2 بار یعنی 2 روز نعناع بخور

سرکه سیب

ابلیمو و هویج عالیههه

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
چقدر مشکلاتت شبیه منه منم میخوام شکم پهلو لاغر کنم ولی می‌دونم تا بخوام رژیم بگیرم اولین جایی که لا ...

حلقه بزن 

من یه ذره دیدم شکمم میخواد بیاد جلو هرروز سعی میکنم حلقه بزنم 

الانم درحال حلقه زدنم ،گوشی به دست