2752
2739

خرگوشم جرب گرفته بخاطر زندگی تو محیط الوده درسته تو قفس زندگی میکنه توی خونه ملی تو قفسش مدفوع میکنه و رو همونا راه میره ما هم عوض میکنیم پوشالشو ملی خب بازم بو گرفته الان خرگوشم جرب گرفته قفسش بزرگه یه متری میشه شایدم ۸۰سانت نمیدونم دو تا خرگوش و دو تا خوکچه هندی توش زندگی میکنن الان یه خرگوشم جرب گرفت بردیم دامپزشکی و اینا چیکار کنیم ک خرگوشم یاد بگیره تو جاش دستشویی کنه؟یا بو نده قفسشون؟

방탄소년단

خرگوش ندلشته باش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره...اینا خنگن میرن تو دراز میکشن انگار تخته...

من یه خرگوش داشتم همه میگفتن نحسه بد قدمه ولی خیلیی برام خوش قدم بود چون تو اتاق بود جاش بو حس نمیکردم اما حساسیت داشتم بهش ردش کردم، تو یوتیوب یکسری اموزش ها هست که یاد بدی بهشون برن تو دستشویی دستشویی کنن من هیچی نمیدونستم از خرگوش از یوتیوب راه افتادم