2737
2734
وضع مالیش

والا خوبه

از سرویسای سنگینی ک همیشه میخره معلومه

ولی منکر میشه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال سابقه داره 

زیاد نیس 

ولی فوق لیسانس داره 

بیمارستان تامین اجتماعی مزایا و حقوق نسبتا خوبی داری

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2731
رسمی هست ؟ آخه پرستاران باید آزمون بدن 

آره آزمون داده 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
2740
مبتونه الان مثلا انتقالی و اینا بگیره بره مثلا یه شهر دیگه ؟ 

نمی‌دونم آخه شهر خودشه الان 

من  4تا ابجی پرستار دارم

راضین؟ من دانشجوعم همه نااامیدم کردن خوب نیس فلان 

خودم کادر درمان بودم.

کارشناس ازمایشگاه

بنا به دلایلی کارمو ادامه ندادم.

حالا از هر کدوم از دوستام میپرسم حقوقا چجوراست؟ ارزش داره کار درمان؟

همه ناله میکنند و میگن کمه و اله و بله.

شغلاشون هم کارمند رسمی ازمایشگاه بهداشت، کارمند رسمی ازمایشگاه تامین اجتماعی بخش درمانگاه و بیمارستان، کارمند ازمایشگاه بیمارستان دولتی.

میگن حقوقا بین ده تا ۱۵. سابقه ها هم بین ده تا ۱۵ سال.

چرا کادر درمان انقدر ناله می کنند؟

بعد سایر شغلا میگن کادر درمان بالای ده سال سابقه ۳۰-۴۰ دریافتیشه

2706