2752
2734
عنوان

خودمو‌چجوری بکشم

107 بازدید | 11 پست

از قبل مشکل استرس و وسواس فکری داشتم

دارو میخوردم ی ماه

یهو بارداررشدم الان وحشت دارم از این موضوع ک بچه تو شکممه ک بزرگ ش ک نه ماه بگذره خواب ندارم موقع غذا خوردن حالن خیلی بد میشه ب جنون رسیدم

ذوق شوهرم کور شد هرچی حرف مبزنن باهام من نمیتونم کنار بیام

دیشبم منو دید گفت بااین حالت این بچه سالم نمیمونه من چی کنم‌ میخوام ازش بعذش جدا شم تا اونم بتونه ی ادم عادی سالم پیدا کنه

ن منو

من نمیدونم چی ب سرم اومده ک این شدم ب جنون رسیدم

نمیخوام خانوادش هیچکس منو کلا ببینه هیچ جا نمیتونم برم حالم حال ی ادم روانیه وحشت زدس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینا رو باید با روانپزشکت در ارتباط بزاری  تاثیر دارو ها رو بچت و  .. چرا یهویی بهم ریخ ...

همرو گفتم داروها رو عوض کرده هیچی روم تاثیر نداره وقتی خودم انقدر وحشت زدم چی کنم

2740

یه تمرین بهت میدم اما میدونم که انجام نمیدی

هر روز حداقل سه مرتبه تمرین تنفس عمیق و آرام رو انجام بده با شرایط زیر:

یه نفس عمیق و آهسته بکش، سه الی چهار ثانیه نفست رو نگهدار، بعد به همون آرومی هوا رو خارج کن. هر تنفس حدود ۱۰ ثانیه طول میکشه. ۵ دقیقه این کارو تکرار کن.

فقط شرط مهم اینه که موقع تمرین باید لبخند بزنی. حتی شده لبخند مصنوعی بزن اشکالی نداره فقط صورتت حالت لبخند داشته باشه و سعی کن دندونهات پیدا باشه، بعد چند روز تأثیرش رو می‌بینی.

بهترین زمان شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدنه.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.