2733
2734

قبلا همیشه حسرت دخترای خیلی زیبا رو میخوردم. ولی اینقدر شنیدم و دیدم که دخترای زیبا گرفتار آدمای بد و ناجور شدن که دیگه مطمئن شدم قدیمیا راست میگن که مهم پیشونی و بخت بلنده 

چقدرم دخترایی با چهره معمولی دیدم که براشون میمردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره دیگه

خوشگلی دردسر داره 😕😕😕

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740

عزیزم بنظر من همه ی خوشبختی ادم بسته ب انتخابیه ک میکنی انتخاب اکر عاقلانه باشه و مهم تر طرف مقابل انسان باشه تو خوشبخت ترین ادم روی کره ی زمینی چ زشت چ زیبا خیلی از زیباهای دور بر من ک خوشبخت نشدن براساس انتخاب اشتباهشون بود چ بسا اونایی ک زشت بودن از نظر دیگران  بخاطر انتخاب درست بسیار زیبا شدن !!!

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
من زیاد دیدم همشونم چهره های معمولی

خوشبحالت دیدی من همش زندگی معمولی نهایت دیدم انقدر دوس دارم ببینم مثلا چجوری باهم رفتار میکنن مهر و محبت میکنن چجورین 😕

خارج از مسائلی مثل پول و خوشگلی مامانم اینا مردم چجوری زندگی میکنن

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘