2733
2739

هدف تون از درس خوندن این بود که برین یه شهر دیگه و دور باشین از خانواده؟ از انگیزه هاتون بگین ☹

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731

من رفتم دنبال ارشد که از خونواده خاله زنک شوهرم فرار کنم وقتی خونه بودم  یا باید وارد مراسم های بی خودشون میشدم یا همش خونه اونا میوفتادم الانم که می خوام جدا شم چون یه مشت بی سواد بی درک و شعورن خاله زنکای بدبخت 

من

چرا میخوای جدا شی هدفت چه رشته ایه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
من رفتم دنبال ارشد که از خونواده خاله زنک شوهرم فرار کنم وقتی خونه بودم  یا باید وارد مراسم های ...

ان شاءالله بتونی موفق باشی

چرا میخوای جدا شی هدفت چه رشته ایه

این مال زمانی هست که داشتم دیپلم می گرفتم

خونمون خیییلی شلوغ بود و پر رفت و آمد و پرسرو صدا

حسرت یه گوشه آروم و دنج به دلم بود

حتی نمیشد راحت بخوابم چون تعدادمون زیاد بود و اتاق مشترک داشتیم 

اینجور بگم که اینقدر خونه شلوغ بود که نمیشد درس بخونم مجبور میشدم برم کتابخونه

برای همین آرزو داشتم دانشگاه قبول شم و از خونه برم تا به آرامش برسم

و همینم شد اما وقتی درسم تموم شد و رفتم سرکار، برگشتم خونه خواهر برادرها ازدواج کردن و مادرم فوت شد..... و سکوت تلخی حاکم شد

و الان حسرت یه دورهمی شلوغ و اون سروصدا و هیاهو به دلم مونده

دیگه هیچی مثل قبل نشد و نمیشه......!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
چون  هم شوهرم هم خونوادش مسخره میکنن یه مشت بی سوادن  امیدوارم از این درس به جایی برسم که ...

ان شاءالله به مراد دلت برسی 🌱

این مال زمانی هست که داشتم دیپلم می گرفتم خونمون خیییلی شلوغ بود و پر رفت و آمد و پرسرو صدا حسرت ی ...

🙂🖤

🙂🖤