2752
2739

رفتم ارایشگاه موهام رنگ ترکیبی گذاشتم موهام مشکی بود الان قهوه ای تیره شده ولی ریشه هاش اومدم خونه دیدم خیلی روشن شده سنمو زیادنشون میده چه رنگی بزارم خرمایی بشه تیره تر بشه چه رنگ و شماره ای؟

بهتره به همون آرایشگره بگی قضیه رو، معمولا رنگ ریشه رو آخرسر میزنن چون خیلی زودتر رنگ باز میکنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
بهتره به همون آرایشگره بگی قضیه رو، معمولا رنگ ریشه رو آخرسر میزنن چون خیلی زودتر رنگ باز میکنه

آخرسر زد گفتم‌روشن شده گفت خیسه الان خشک بشه درست میشه چتری زدم جلوهاشو داد پایین سشوارکشید معلوم نشد اومدم خونه دیدم شوهرم میگه زشت شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرسر زد گفتم‌روشن شده گفت خیسه الان خشک بشه درست میشه چتری زدم جلوهاشو داد پایین سشوارکشید معلوم نش ...

برو یقشو بگیر

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
2731

من دیگه پشت دستمو داغ کردم واسه رنگ مو آرایشگاه نرم مگر اینکه بخوام لایت کنم که دکلره بخواد ، یه رنگ موی ساده رو نمیتونن در بیارن عید موهامو هویجی کرده بود آرایشگر، آخرم بعد ۴ بار رنگ رو رنگ خودم یه رنگ بژو دودی گذاشتم تیرش کردم خوب شد

باشه بهشپیام بدم ببینم چی میگه  دوباره برم درست کنه پول نگیره ازم

اینجوری ک تو داری میری پول ک میگسره هیچ ممکنه جریمه هم بگیره ازت🤣 دختر موهاتو خراب کرده متوجهی؟؟ پیام نده اون خشم اژدها رو بیار بالا برو بالاسرش باااید گندشو درست کنه نکرد سروصدا کن جلو مشتریاش کسی پاشو نزاره سالنش

من دیگه پشت دستمو داغ کردم واسه رنگ مو آرایشگاه نرم مگر اینکه بخوام لایت کنم که دکلره بخواد ، یه رنگ ...

اره منم دوبار رفتم الان خیلی پشیمونم ۵۰۰ گرفت اومدم خونه شوهرم گفت زشت شده مثل حنا شده 

نمیدونم‌چیکارکنم به نظرتون خودم یه رنگ مو‌بزارم دوباره بزارم بهترنمیشه فقط نمیدونم چه رنگ مویی 

اینجوری ک تو داری میری پول ک میگسره هیچ ممکنه جریمه هم بگیره ازت🤣 دختر موهاتو خراب کرده متوجهی؟؟ پی ...

دقیقا ارایشگرا گند میزنن بعد دست پیش میگیرن باید باهاشون عین خودشون زبون داشته باشی

من دیگه پشت دستمو داغ کردم واسه رنگ مو آرایشگاه نرم مگر اینکه بخوام لایت کنم که دکلره بخواد ، یه رنگ ...

مادرشوهر من آرایشگره خیر سرش، عید فقط خواستم چند تار از چتریمو دکلره کنه، گرفت همممشو کرد زرررد..فک کن همه موها مشکی فقط چتری زرد! اونوقت کاش زرد بود، قشششنگ طیف رنگ شعله آتیش! از زرد و نارنجی و قهوه ای سوخته! بعد ک گله کردم میگهههه مددددهههه🤯😯نمیدونم چرا از رو نمیرن اینا، هرررگندی میزنن میگن مده...قسم خوردم دیگه هیچ کاری ازش نخوام، باورت نمیشه هرکار برام کرده تا حالا گند زده، ی پا آرایشگر شدم واسه خودم ک دیگه نرم پیش این

موی خیس تیره تر نشون میده نه روشن! بهش بگو موهامو ریششو تیره تر کن

باشه 

موهام پایینش قهوه ای بود بالاش مشکی الان ریشه هاش قهوه ای روشن شده وسطاش خرمایی پایینش قهوه ای پیام بدم چی بگم بهش؟

دقیقا ارایشگرا گند میزنن بعد دست پیش میگیرن باید باهاشون عین خودشون زبون داشته باشی

آره،خیلی پرروان

اینجوری ک تو داری میری پول ک میگسره هیچ ممکنه جریمه هم بگیره ازت🤣 دختر موهاتو خراب کرده متوجهی؟؟ پی ...

نمیخام که بی احترامی کنم هنوز نگفتم‌بهش چی پیام بدم بگم بهش عکس موهامم بفرستم بگم دوباره رنگ بزار چون مشکی ها تیره ترشده قهوه ای ها قهوه ای روشنتر ریشه ها هم بیشتر روشن شده یکدست درنیاورده 

مادرشوهر من آرایشگره خیر سرش، عید فقط خواستم چند تار از چتریمو دکلره کنه، گرفت همممشو کرد زرررد..فک ...

خیرسرم گفتم دوروز دیگه میرم زایمان تنوع بشه الان اصلا خوشم نمیاد شوهرمم اونجوری گفت بیشتر ناراحت شدم گفت انگار دهدسال پیرتر شدی