2733
2739

تو زندگیم همش همه کارام نصفه و نیمه هستند 

همش طوری رفتار می‌کنم که انگار شرایطش رو ندارم 

در حالی که خیلی ها هستند توی شغل من توی کار من شرایط شون خیلی بدتر از من ولی دارن کار می‌کنند

من حس می‌کنم خیلی منفی نگرم و این خیلی اذیتم می‌کنه

شاید تا حالا چندین شغل عوض کردم ولی خب نشد که بشه 

حتی تو دعوت کردن مهمون هم همینجوری هستم مثلاً پدر خانوم داداشم الان دو ساله می‌خوام دعوتش کنم 

هنوز دعوتشون نکردم خودم بابت این اخلاقم دارم اذیت میشم 

و واقعاً هم اذیت دارم میشم میشه کمکم کنید

چکار کنم بخدا یک سال زودتر از دختر عمم شروع به کار کردم و الان اون پیشرفتش قابل تحسینه

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اهمالکار هستید، ببینید ریشه اش چیه. مثلا ترس از شکست، سابقه تحقیر و سرزنش تو بچگی،.... حتما از مشاو ...

مشاوره شدم 

باز همونجورم

اهمالکار هستید، ببینید ریشه اش چیه. مثلا ترس از شکست، سابقه تحقیر و سرزنش تو بچگی،.... حتما از مشاو ...

میسه بیشتر کمکم کنی

من هم زمان بچگی هم الان همیشه دیگران مسخره ام کردن و میکنن یعنی منتظرن یه سوتی ازم ببینن . فقط اشنا نیستا غریبه هم همینطوره همین باعث شده ترس از شکست دارم 

من هم زمان بچگی هم الان همیشه دیگران مسخره ام کردن و میکنن یعنی منتظرن یه سوتی ازم ببینن . فقط اشنا ...

میدونی من یه اتفاق کوچیک رو زندگیم تاثیر فراوان داره

مثلاً یکی بهم بدی کنه کلاً دست از کار می‌کشم دست از زندگی می‌کشم مثلاً یه مشکل باعث میشه من دست از کارم بکشم یه حرف شاید اصلاً ربطی هم نداشته باشه مشکلات اطراف هم باعث میشن من اینجوری باشم یه انتقاد

من هم زمان بچگی هم الان همیشه دیگران مسخره ام کردن و میکنن یعنی منتظرن یه سوتی ازم ببینن . فقط اشنا ...

ممثلاً خواهر شوهرم از کارم انتقاد کرد الکی الکی و باعث شد من دلسرد بشم یا اتفاقی که بین من و خانواده شوهرم اتفاق افتاد و همون باعث شد که من رد مشتری کنم

من میخواستم جاریم رو پاگشا کنم تنبلی میکردم یه روز تلفن رو برداشتم بدون اینکه فک کنم به مادرشوهرم زنگ زدم گفتم  برای جمعه آینده همه رو دعوت کن بعد از زنگ زدن انگار نیرو گرفتم پاشدم افتادم به جون خونه