2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم ب دخترم ميگه…

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 51 پست
بايد روش كار كنم.خاستم ب شوهرم بگم 

اصلا کاری نکن که لج و لجبازی بشه....مثلا نگو خوشت میاد منم بچه هاتو اسم دیگه صدا بزنم...این حرفها را نزن....فقط از موضع دخترت بگو.....و حتما به دخترت یاد بده....بگو مگه اسمت پارمیس نیست؟...........پس چرا هر اسم دیگه ای صدات میکنن جواب میدی؟...............اینکار نه تنها بی احترامی به کسی نیست...بلکه به مرور خودشون یاد میگیرن اسم اصلی را بگن شما هم اگر حرفی زدن بگو دخترم ازاین اسم خوشش نمیاد الان بزرگ شده ...

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم هرچيز رو ب جنجال تبديل ميكنه

خب پس اول با دخترت شروع کن....اینو بهش بگی همسرت هم نمیتونه جنجال به پا کنه...........اگرحرفی زد بگو دخترم خودش ناراحته....از این اسم بدش میاد وگرنه من میدونم عمه به برادرزادش محبت داره..............ولی خب من و تو که پدر مادرشیم اسم پارمیس براش گذاشتیم....چند سال دیگه ازدواج میکنه اگر با این اسم تو خانواده همسرش شناخته بشه میدونی چقدر سرخورده میشه؟

2731
اصلا کاری نکن که لج و لجبازی بشه....مثلا نگو خوشت میاد منم بچه هاتو اسم دیگه صدا بزنم...این حرفها را ...

دیگه کار از این حرفا گذشته هفت ساله دارن تکرار میکنن محل به حرف مادرش نمیدن

ي اسم بدتر ميگه من ميخاستم شناسايي نشم گفتم،چون ديگه كل فاميل ميدونن و روزي صدبار ميگه 

من بچه اجیام سارا و مهرسا هستن 

مامانم بهشون میگه صغرا و کبرا😑😑

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 
دیگه کار از این حرفا گذشته هفت ساله دارن تکرار میکنن محل به حرف مادرش نمیدن

بله ممکنه....اینکار باید از همون اول میکردن...کاری که من یاد دخترم دادم.....اسم دخترم کوچیک صدا میزدن گفتم هرکس اسمتو جور دیگه صدا زد جواب نده....درست شدن ولی حالا هم میتونه دیر نشده

2740

ببین اینجا میگن که عیب نداره شوخی سادس ولی مادرا بدشون میاد واقعا اسم بچه به این قشنگی!!!به نظرم محترمانه تو جمع که همسرش هست بگید پارمیس دیگه بررگ شده دوست داره اسم خودشو صدا بزنید خیلی خوشش نمیاد از این اسم منو باباشم همینطور اگه اینجوری باشه همه باید یه اسم مستعار داشته باشن

الانم سن بچم حساسه فرق شوخی و جدی و نمیدونه اسم خودشو بیشتر دوستدااره

خواهرشوهرمنم همین بود مونده بودم چکارکنم از نظر همسرم هم ناراحتیه من بی مورد بود تا اینکه یه بار که خواهرش دوباره تکرار کرد پسرم خودجوش و باناراحتی گفت عمه اسم من فلانه(اسم خودشو گفت) اسمی که شما میگین نیست

دیگه تکرار نکرد

بعدش من تشویقش کردم گفتنم اگر تکرار کرد با اون اسم صدات کرد جواب نده تا اسم خودتو صدا بزنه

نمیدونم فکرمی کنن خیلی بامزه ان یا شیرینن با این کارهاشون

دوبار ك جواب نميده ميگه كري

بگه نه عمه جون شما بلقیسو صدا زدین نه منو 

اسم من پارمیسه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ي اسم بدتر ميگه من ميخاستم شناسايي نشم گفتم،چون ديگه كل فاميل ميدونن و روزي صدبار ميگه 

ب دخترت بگو اگ عمه با اسم دیگ صدات نکرد جواب نده و اخم کن

دخترت باید بگه عمه اسم من پارمیسه.چیزه دیگ صدام نکن 

2706