2752
2739
عنوان

ظلم نکنین بخدا بدجور گرفتار میشین

195 بازدید | 20 پست

۲۰ سال پیش یکی هرجور تهمتی خواست ب ما زد تموم پول  بابامو بالا کشید بابامو ب روز سیاه نشوند کاری کرد وقتی باید از زندگیش ‌لذت ببره دنبال ی لقمه نون بیفته حسرت همه جور چیزیو تو بچگی ب دل من گذاشت بعد بیس سال تک تک بچهاش بدبخت شدن ی بچش ک خوب بود سرطان گرفته حالش خیلی بده اومد حلالیت بگیره گفت ک ببخشننش مامان بابام بخشیدن ولی دلم صاف نمیشه باهاش نمیتونم ببخشم نمیخوامم بگم بلاهایی ک سرش اومد بخاطر کارایی بود ک سر ما اوورد ولی زمین بدجور گرده خیلی حواستون ب کاراتون باشه 

ظلم پدر و بچه نباید زجرشو بکشه

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁

ولا هرکس بمن ظلم کرد سالمتر شد

دیروز تو ماشین شوهرم دعا پیدا کردم خببببب میدونم کار کیه

ولی بهترین زندگیو داره

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولا هرکس بمن ظلم کرد سالمتر شد دیروز تو ماشین شوهرم دعا پیدا کردم خببببب میدونم کار کیه ولی بهترین ...

فک میکنی اینجوریه ظلم بدجور یقه ادمو میگیره 

2731
ولا هرکس بمن ظلم کرد سالمتر شد دیروز تو ماشین شوهرم دعا پیدا کردم خببببب میدونم کار کیه ولی بهترین ...

صبرخدا۴۰ساله

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
فک میکنی اینجوریه ظلم بدجور یقه ادمو میگیره 

به ولله من اصلا کاری به اون زن ندارم ازش متنفرم ها

ولی تو کار جادو اینا نیستم خاهرش

یکبار دیگم زنگ زده بود شوهرم میگفت طلاهامو میفروشم برات وکیل میگیرم تو بهش تهمت ناموسی بزن

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2740
خودشدونسته بخاطر کارهایی بوده که سر شرکت آورده به این وضع افتاده که اومده حلالیت طلبی

یکی بهش گفته بود یادش اوورده بود

بچش دختر بچه داره خدا بهشون رحم کنه باورت میشه بابام پا ب پاش اشک ریخت بابای من مظلومه خیلی نباید اینجوری ب سرش میوورد 

یه خانمی برام تعریف میکرد که یه نفر چقدر زجرشون داده و سااالها فقر براشون ایجاد کرده، میگفت بعد از بیست و چندسال اومدن برای حلالیت، همسرم گفته حلال نمیکنم😊 

شما میتونید نبخشید ولی بهش فکر نکنید و خودتونو زجر ندین.

من که هر کی بهم ظلم کرد روز به روز بالا رفت و پیشرفت کرد. بهتره دل خودمون رو با این حرفا خوش نکنیم. اگه خودت تونستی انتقام خودتو بگیری که هیچ وگرنه کارما و مکافات عمل و اینجور چیزا همه اش داستانه

یه خانمی برام تعریف میکرد که یه نفر چقدر زجرشون داده و سااالها فقر براشون ایجاد کرده، میگفت بعد از ب ...

من مامان بابام خیلی مظلومن بخدا بابام دلش طاقت نیوورده بخشیدتش خدا بچشو بهش ببخشه 

من که هر کی بهم ظلم کرد روز به روز بالا رفت و پیشرفت کرد. بهتره دل خودمون رو با این حرفا خوش نکنیم. ...

من ک معتقدم بقول یکی از کاربرا خدا صبر ۴۰ ساله داره