2733
2739

ینی موقعی ک بخام گلاب ب روتون برم دسشویی

انگار میخام بمب خنثی کنم

اول ک هی نگاه میکنم ک کی حواسش پرته من برم

بعد ارام در رو باز میکنم

حتی با لامپ خاموش میرم چون هواکش هم روشن میشه و میفهمهه

ولی بازم خانوم تا می فهمه من رفتم شروع میکنه ب گریه ...

واقعا موندم چیکار کنم ب بقیه جاها کار نداره برم تو حیاط برم اتاق خواب برم اشپزخونه ولی تا میرم دسشویی جیغ میزنه

بنظرتون چرا

وابستگی

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

خب بهش تو ضیح بده 

چند وقتشه؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

چون دسشویی که می‌رید در بسته میشه و شما رو نمی‌بینه 

آشپزخونه یا اتاق تقریبا نزدیکشه میفهمه

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘