2733
2739

توروخدا راهنمایی کنین خواهشاً یه رفیق داشتم خیلییییی خوب بود  خیلیااااا انقد که حاضر بودیم برا هم همه کار کنیم از هرکس می‌پرسیدم میگف آدم با معرفتیه زیاد به کسی پا نمی‌ده ولی اگه بده ته معرفتشو براش میزاره یه جایی یه نفر پیشش منو خراب کرد همه چی برگشت دیگه اون آدم سابق نشد اونی که مرحم دردام بود خوب بودا ولی نبود آدم قبل سرد بود خیلی دیگه براش مهم نبودم هنوزم یه طوریم میشه عصبی میشه ها ولی... نه نشد که بشه آدم قبل.. دیروز از صفر تا صد ماجرا رو به یکی از رفیقام تعریف کردم گفت اولش درد داره ولی تمومش کن رابطه ایی که یه نفر دیگه بخواد تورو پیشش خراب کنه دیگه رابطه دونفری نیست هرچی ازش داشتم پاک کردم مدرسه ها تموم شد شاید دیگه نبینمش باز پیام میده مطمئنم ولی چیکار کنم از کلافگی میخوام سرمو بزنم تو دیوار نمیدونم الان پیام بدم بهش دلمو آروم کنم یا به حرف رفیقم گوش کنم تمومش کنم همه اینارو یه آدم قوی میگه ولی الان دیگه نمیتونم بغضمو کنترل کنم

میشه لطفا خودتو جمعو جور کنی 

تو بخاطر ی رفیق دختر اینجوری باختی 

فردا تو زندگی بخوای جلو هر رفتنو شکستی اینجوری سر خم کنی 

که باختی کل عمرتو

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
می‌دونم واقعا الان بهترین کار چیه چیکار کنم؟

رفیقی که بخاطر حرف یکنفر دیگه بره رفیق که نیست ادم حسابی دنبال اثبات میگرده 

حرف شمارو هم میشنوه 

بنظر من کلا حذفش کن بزار اون بیاد و وقتی اومد قطعا میاد گله کنه و اون موقع باهم صحبت کنید 

شمارشو عکساشو هرچی داریو بریز دور 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740
دختره بابا

تک دختری خواهر دحتر خاله ایی چیزی نداری 

چرا انقد ب ی دوست وابسته ایی ؟؟

رفیقاتو از خانوادت انتخاب کن وگرنه ضربه میخوری نمیگم دوست نداشته باش داشته باش ولی در حد خودشون وابسته نشو اصلاا

تک دختری خواهر دحتر خاله ایی چیزی نداری  چرا انقد ب ی دوست وابسته ایی ؟؟ رفیقاتو از خانوادت ا ...

آره تک دخترم تمام خانواده مون از مادری تا پدری همه پسرن همه اخلاقای منم پسرونه اس لباس پوشیدنم حرف زدنم رفتارم همه

یعنی اگه اومد جلو خودش پسش نزنم؟

نه دیگه اومد یعنی اومده که حرف بزنه 

وقتی اومد جلو دلیل رفتارشو بپرس بعد بگو جریان چیه شاید اون دچار سوتفاهم شده اما تا خودش نیومده شما ارتباطتو باهاش قطع کن