2733
2734
عنوان

افسردگی دختر 12ساله😭🖤

418 بازدید | 28 پست

سلام خانما خوبید من یدونه خواهر دارم که 12سالشه یدونه خواهر دیگه دارم 25سالشه  و یه خاهر دیگه دارم که 30ساله 

خب قضیه از اونجایی که خواهر بزرگه ازدواج میکنه که ما متوجه میشیم برای خواهرمون طلسم کردن که شوهرش باهاش بد باشه

ماهم میرفتیم پیش دعا نویس و این داستانا برای خواهری که 30سالشع طلسم کردن و... 

بعد از چند سال خواهر کوچیکه میفهمه که  اون یکی خواهرم خیانت میکنه  اونی که 25سالشه به شوهرش خیانت میکنه من هردوتا خواهرم ازدواج کردن و فقط منو خاهرم موندیم که هنوز سنمون کمه

خلاصه خیانت میکنه و خاهرم میفهمه و  هیچی نمیگه تا اینکه یجوری به خاهرم میگه خیانت نکن و چند روز گریه میکنه و اینا

از این سمت مامانم اصلا شرایط مارو درک نمیکرد و 24ساعته گریه میکرد که  دخترمو دست اون مرتیکه سپردم 

و...  ما هرروز افسرده تر میشیم ولی من الان خوبم و  چند روز پیش خواهرم که 12سالشه میگفت 

وقتی که شبا میخابم صدای ادما میاد توی گوشم و بدنم خواب میره و کلی اذیت  میشم و مجبورم خودمو بزنم تا از این حالت بیرون بیام یعنی روی اعصاب روانش تاثیر گذاشته؟؟ 

و اینکه امروز دیدم به اندازه نصف انگشت تیغ زده دستشو گفتم چرا اینکارو کردی گفت اعصابم خراب بود 

این بچه افسردست؟؟ 😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی واقعا چطور متوجه نیستید بچه ها رو اصلا نباید قاطی این مسائل کنید اصلا نباید بزارید متوجه بشن مادرش ملوی چشمش گریه میکنه فهمیده خواهرش خیانت میکنه فهمیده خواهرش با شوهرش مشکل داره 

اصلا نباید بزارید بفهمه شما که روح و روانش براتون مهم نبود معلومه به اینجا کشیده میشد دیگه

یعنی واقعا چطور متوجه نیستید بچه ها رو اصلا نباید قاطی این مسائل کنید اصلا نباید بزارید متوجه بشن ما ...

مامانم نمیدونه خواهرم خیانت میکنه فقط منو این دختر بچه میدونیم اولم خاهرم فهمید😔

اخه مامانم طرز فکرش قدیمیه اصلا براش مهم نیست. 

2740

جقدر خواهر کوچیکت رو درک میکنم

همیشه تو مشکلات خانوادگی کسی متوجه نیست که بچه های کوچیک شاید سنشون کم باشه ولی همه چی رو درک میکنن و حتی بیشتر از بزرگترا خودخوری میکنن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

ببین عزیزم تو سن بلوغ هست وتو این سن هورمونا عوض میشه و میل به خود کشی تو نوجوان ها زیاده با مشاور حرب بزن ،ربطی به شرایط زندگی خواهرت نداره شاید تاثیر داشته باشه ولی بیشتر بخاطر شرایط سنی هستش

یعنی واقعا چطور متوجه نیستید بچه ها رو اصلا نباید قاطی این مسائل کنید اصلا نباید بزارید متوجه بشن ما ...

ببین من خودم تو همچین شرایطی بودم

هرکارییی کنن متوجه میشه

از جو خونه

از رفتارا همه چییی

بچه ها خیلیی باهوشن مخصوصا دخترا

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین من خودم تو همچین شرایطی بودم هرکارییی کنن متوجه میشه از جو خونه از رفتارا همه چییی بچه ها خ ...

متوجه میشه اما حداقلش اینکه سعیشونو میکردن تو حضور اون حرفی نزنن که حداقل از جزئیات خبر دار نشه قاطی این قضایا نشه وگرنه که قطعا بو میبرن 

اینا حتی سعی هم نکردن ازش قایم کنن فکر کردن بچه مثل خودشون کشش داره

2706