2752
2739
عنوان

کمال گرایی و اهمال گرایی بیماریست!

188 بازدید | 32 پست

کمال گرایی یک بیماری است 

اهمال گرایی ام یک بیماری است 

درمان ان عمل است 

"ریچی نورتون"

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
کمالگرایی باعث استرس شدید میشه که پسرم درگیرش هست

پسر منم داشت بردم مشاور و نوروفیدبک الان خیلی بهتر شده کاش پیگیری کنین اذیت نشه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نوروفیدبک میبرم الان جلسه 16 هست چند جلسه بردید؟امسال که کنکور داره از استرس و کمالگرایی مطلق نتونست هیچی بخونه

2731
نوروفیدبک میبرم الان جلسه 16 هست چند جلسه بردید؟امسال که کنکور داره از استرس و کمالگرایی مطلق نتونست ...

پسر من ۹ سالشه ، دیروز جلسه ی دهمشو بردم دکترش گفت روند درمانیش خیلی خوبه نیاز نیست دیگه بیاریش دو جلسه با فاصله برا محکم کاریش بیار ، البته تو نقشه ی ذهنی پسرم حالت خفیف نشون داده بود ولی خب تو مسابقات برنده نمیشد خیلی حالش بد میشد و عصبی میشد الان کنترلش رو خودش خوبه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

اللبته نوروفیبدک گفتند از نوع لورتا نورورفیدبک بره بهتره و تاثیرش بیشتره ولی من که فعلا تاثیر آنچنانی ندیدم پسر شما بعد چند جلسه بهتر شد؟

پسر من ۹ سالشه ، دیروز جلسه ی دهمشو بردم دکترش گفت روند درمانیش خیلی خوبه نیاز نیست دیگه بیاریش دو ج ...

خدا را شکر پسر من تو نقشه مغزی اش استرس و ووسواس شدید بود و کمی عدم تمرکز که از استرس ایجاد شده بود

اللبته نوروفیبدک گفتند از نوع لورتا نورورفیدبک بره بهتره و تاثیرش بیشتره ولی من که فعلا تاثیر آنچنان ...

من از یه دوست روانشناسم پرسیدم گفت دستگاههای نورو تو تبریز به اندازه ی تهران پیشرفته و بروز نیست تعداد محدودی هستن که به روزن گفتم پیگیری کنن بگن بهم حالا خواستین بهتون میگم ، نوروی ما از نوع چالش بازی بود تمرین مغزی برا کنترل خشونت و عصب ، برا پسرمم خیلی جالب بود و خوشش میومد ، مثلا چالش بازی تمرکزی یا کنترل عصبی 

2740
من از یه دوست روانشناسم پرسیدم گفت دستگاههای نورو تو تبریز به اندازه ی تهران پیشرفته و بروز نیست تعد ...

چه جالب شما هم تبریز هستید ، از کجا فهمیدید منم تبریزیم ؟!!باشه ممنون میشم بپرسید شما کجا میبردید؟

چه جالب شما هم تبریز هستید ، از کجا فهمیدید منم تبریزیم ؟!!باشه ممنون میشم بپرسید شما کجا میبردید؟

من فکر میکنم اینجا همه تبریزین 😄 همینجوری گفتم ، من پیش دکتر پری ناز علیزاده میبرم ، حالا از دوستم بپرسم یکم تخصصی تر نظر بدن بهتون میگم شمد کجا میبردین؟ من کلینیک آلفا هم برده بودم ولی زیاد خوشم نیومد 

من فکر میکنم اینجا همه تبریزین 😄 همینجوری گفتم ، من پیش دکتر پری ناز علیزاده میبرم ، حالا از دوستم ...

خیلی کا رخوبی میکنید که از االان میبرید من کوتاهی کردم د رحق پسرم از اول استرس و کمالگرایی را داشت من زیاد اهمیت نمیدادم مدرسه تیزهوشان قبول شد بدتر شد خنده های عصبی گیجی و بعضی کارهای غیرعادی امسال دیدم بردم که دیر شده بود امسال کنکور داشت نتونست بخونه خیلی خیلی اذیت شد داغونیم . کلی هم خرج کردم از معلم خصوصی بگیر تا ورزش و نورو و غیره .

من ساختمان راش تو ولیعصر . کلینیک پناه

ان شاالله هر چه زودتر مشکلتون حل بشه، بازم خدا رو شکر به فکر پسرتون هستید و درکش میکنین ، پسر من که میگه خیلی راحتتر شده ، حتی معلمش میگفت تو کلاس سوالی رو دیر جواب می داد گریه می کرد ولی الان دیگه تا حد زیادی برطرف شده