2737
2739
عنوان

دخترم

117 بازدید | 8 پست

سلام دخترم ۲ سال و ۱۱ ماهشه دوماهه از پوشک گرفتن صبح بیدار شدم دیدم جیش کرده تو این دوماه اصلا شبها جیش نمیکرد دیشب قبل خواب هم بردمش دستشویی.ی مسأله دیگه کوچیکه تا خوابه من دختر بزرگم رو میبرم مدرسه میارم کلا ۱۰ دقیقه میشه حالا از شانس من اومدم دیدم بیدار شده برقا رو روشن کرده تا من و دید گریه کرد نمیدونم ترسیده جیش کرده یعنی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار  اشتباهی کردی  تنهاش گذاشتی...از ترس بوده  قطعا. و این   ترس   تا   مدت    ها همراهشه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

وای اینکارو نکن تنهاش نزار  منم اینکارو میکردم خونه رو میزاشت روسرش متوجه شده بود دیگه هوشیار بود میگفتم تا خوابه برم 

من صبح ظهر بچمو بغل میکنم میبرم میارم  توسرما گرما دیگه چیکار کنیم مجبوریم مادریم 

وای اینکارو نکن تنهاش نزار  منم اینکارو میکردم خونه رو میزاشت روسرش متوجه شده بود دیگه هوشیار ب ...

من با ماشین میبرم خدارو شکر تا چهارشنبه تعطیل میشه ظهر ک با هم میریم همیشه تا ۱۰ می‌خوابید 

2740
من با ماشین میبرم خدارو شکر تا چهارشنبه تعطیل میشه ظهر ک با هم میریم همیشه تا ۱۰ می‌خوابید

خب با ماشین چه بهتر ببرش نزار ترس توجودش بمونه 

منم با ماشین میبرم این بغل کردن بردن اوردنش سخته همه همسایه هام دلشدن به حالم میسوزه😅  هی میگن کسی نداری؟بزاری پیشش 

چه میشه کرد مجبوریم ببریم دیگه