2733
2739
دخترم دوست نداره

چی دوست داره؟ 

همونو درست کن

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی محصولات اگه تاریخش هم بگذره میشه استفاده کرد اتفاق خاصی نمیفته

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2731
بله عزیزم

دقیقا همسن پسرانه پسر منم اردیبهشتی هست اما دع روز از دخترت کوچکتره و بشدت بد غذا س ..‌ دخترت خوشکله؟

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2740
دقیقااا برای کتلت میخواستم

کتلت تخم مرغ نمیخواد

کوکو تخم مرغ میخواد

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
تخم مرغ ولش کن قشنگ یه ماکارونی چرب و چیلی خوشمزه درست کن کیفشو ببر واسه منم بیار:)😂

منم پس درست کنم راحتم هست

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
نمیشه وا میره

اصلن آبش کامل میگیرم بعد آرد در حد یکی دو قاشق بستگی به مواد داره اضافه کن یه کم ازش آرد بزن ببین برا شما میشه یا نه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
ممنون از پیشنهادت  من به لطف شما برلی ناهار ماکرونی میپزم

عزیزممم خواهش میکنم😅

پیشاپیش نوش جونتون😍

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤