2752
2739
عنوان

خانوما دیروز روکش دندون گذاشتم

160 بازدید | 22 پست

دکتر اینقدر دندون و لثه مو تراشید تا این روکش جا بشه 

الان دردش روهم می‌زارم زیاده نمیتونم با اون سمت چیزی بخورم 

تازه لثه م سفید شده عفونت کرده ایا؟

و اینه اینقدر لثه مو تراشید پشت دندون رو که خالیه و هر چی بخوام بخورم که نمیتوانم می‌ره داخلش گفت ده روز طول می‌کشه لثه بسازه 

خیلی اذیتم بیشعور دکتر لثه مو و تمام دندون رو تراشید برا اینکه غالب اندازه بشه 

بعدم میگم بلنده میگه من وقت کوتاه کردن مو اینارو ندارم 

کیلینک رفتم دکتر اصلیم یکی دیگه بود ولی نتونست جا بندازه غالب جدید گرفت ریس کلینیک قبول نکرد و اینجوری کرد دندون و لثه مو 

درد دارم تا کی این درد هست نتونم رو هم بزارم چیز بخورم با اون سمت 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خیلی بده روکش من دندون سومی بالا رو روکش کردم با ۴پایین ۶ماه بیشتر میشه عادت نکردم حتی رنگش فرق میکن ...

خیلی بده اینهمه هم پول میدیم 

مال من لثه مو تراشید و تمام دندونم رو

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
خیلی بده روکش من دندون سومی بالا رو روکش کردم با ۴پایین ۶ماه بیشتر میشه عادت نکردم حتی رنگش فرق میکن ...

دکتر بمن گفت روکش نکنی میشکنه دندونت نمیدونم بکنم یا نه 

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
2740
روکش منم بلند بود دهنم بسته نمیشد اصلا نمیتونستم بجوم ولی کوتاش کزد

دردش چی تا کی داشتی 

نباید درد داشته باشه.ولی تجربه به من میگه اصلا تو کلینیک کار دندون پزشکی انجام ندم

تو قزوین جایی که من هستم بهترین شون فقط همین کلینیک هست

دکتر بمن گفت روکش نکنی میشکنه دندونت نمیدونم بکنم یا نه 

از من به تو نصیحت بهترین جا بهترین بهترین جا برای روکش برو 

من به گوه خوردن افتادم