2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه لطفا بفرمایید مشخصات من چیه؟من معلم میشم یا خیر؟چه زمانی ازدواج می کنم؟مشخصات ظاهری و شغل ...

قدت نسبتا بلنده و هیکلت متوسط انشالله ک میشی

تا ۳۰ قد بلند و نسبتا لاغر شغلش آزاد

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

استارتر جونم ماه تولدمو حدس بزن  لطفا🥰❤️

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
2731
مننن از شخضیتم بعدم بگو امسال فرهنگیان قبول میشم؟

شمارو ک گفتم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
قربونت لطف داری😁 من زیاد روانشناسی و شخصیت شناسی گوش کردم تو این موردا تیزم، اخلاق و رفتار ادما رو ...

آها برا همین پس خوب میدونید😍👍

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2740
متاهلم شوخ نیستم واقعا دستم نمک نداره    ازمون قبول میشم ؟بچه دار میشم  و مادر مریضم ...

ام ببین عزیزم لبت همیشه میخنده ها ولی از درون داغونی حتی تو مواقع جدی هم میخندی منظورم از شوخ این بود

انشالله ک میشی بله عزیزم

منم میگی که آزمون پرورشی رو قبول میشم یا نه؟؟

۶۰ درصد اره تلاش کن