2752
2739
عنوان

خارش بدن بعد از زایمان

72 بازدید | 5 پست

دوستان عزیز من ۳۴ سال سن دارم و حدودا سه ماه پیش فرزند دومم که پسر هست رو بدنیا آوردم،نوع سزارین بی حسی اسپاینال بود،بعد از زایمان خارش بدن شدید دچار شدم که کل بدنم رو میخاروندم به متخصص زنان و سه متخصص پوست مراجعه کردم ولی تشخیصهای آنها مبنی بر مشکل کبدی مشکل تیروئیدی یا بیماری گال بود با آزمایشها منفی شد. میخواستم بدونم کسی هست دچار این مشکل شده باشه؟ تمام بدن من زخم و کبود شده مخصوصا پا و ران پا، اگر اطلاعاتی دارین از نحوه ی بهبودیتون هم بفرمایید

سلام.منم زمان بارداریم بچم دختر بود خارش شکم و سینه داشتم طوری که سینه هام کاملا سیاه شده بودن شکمم کلا زخم شده بود از از بس میخاروندم بعد از سزارین بازم ادامه داشت دکتر پوست شهرمون رفتم با دوتا پماد مشکلم حل شد یه متخصص پوست خوب برید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام.منم زمان بارداریم بچم دختر بود خارش شکم و سینه داشتم طوری که سینه هام کاملا سیاه شده بودن شکمم ...

ممنونم عزیزم،من مشهد هستم و سه پزشک عالی رفتم فقط میگن صابون نزن و حمامت رو کوتاه کن و پمادهای حاوی اوره و اوسرین که مخصوص اگزما هست بزن،شما خاطرتون نمیاد چی بودن پمادهاتون؟ خارش من از هفته ی آخر بارداری شروع شد و الان سه ماهه منو درگیر کرده و کلافه ام،هم من هم اطرافیان ،دست خودم نیست هی میخارونم بدنمو

2731
ننه ی من خودشو میکنه ها خون میندازه دکتر گفته از اعصابه

میتونه از استرس و اضطراب هم‌باشه ولی برای من از پایان بارداری شروع شد،هیچ پزشکی هم نمیگه ربطی به شیردهی داره،در حالی هست که دوستی دارم که میگه تا پایان شیردهی این مشکل رو داشته،دوست دیگه ای میگه ترنجبین بگیر بخور زود خوب میشی

ممنونم عزیزم،من مشهد هستم و سه پزشک عالی رفتم فقط میگن صابون نزن و حمامت رو کوتاه کن و پمادهای حاوی ...

نه بخدا اصلا یادم نیست ولی ۶ سال پیش بود یادمه ۷۰۰ هزار هزینه شد چون کلا داروها خارجی و گرون بودن