2733
2739
عنوان

وسواس فکری دارم😭

90 بازدید | 10 پست

یعنی هر ثانیه فکر میکنم اینکه چرا باید زندگی کنیم وقتی تهش میگه خب چکاریه الان بمیرم دیگه بعد تنم داغ میشه دیگه هیچ چیز مثل قبل حالمو خوب نمیکنه دیگه نمیتونم تحمل کنم احساس پوچی شدید دارم هر چقدر بخوام بخندم نمیتونم😭😭

هدف داشته باش 

فیلمای طنز حسن ریوندی ببین 

خوراکی های خوشمزه 

بستنی شادی اوره 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدف داشته باش  فیلمای طنز حسن ریوندی ببین  خوراکی های خوشمزه  بستنی شادی اور ...

نمیدونم چطوری بگم خوشحالم میکنن ولی نه مثل قبل احساس میکنم زنده نیستم  حالم از خودم بهم میخوره شاید باید برم روانشناس😭

2731
پیشنهاد میکنم کلاس های خودسازی دکتر سوگل مشایخی و شرکت کنی تو به این دنیا اومدی که بهترین خودت و بس ...

من حالم خیلی بدتره

الان باز میگم تهش چی🤔 بشه میترسم به خودکشی برسم😭😭

پیشنهاد میکنم کلاس های خودسازی دکتر سوگل مشایخی و شرکت کنی تو به این دنیا اومدی که بهترین خودت و بس ...

ببخشید کتاب مجازی دارند ؟

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
2740
من حالم خیلی بدتره الان باز میگم تهش چی🤔 بشه میترسم به خودکشی برسم😭😭

ته هر چیزی تو این دنیا اینه که به کمال برسن به جاودانگی  اونقدر عین الحق بشن انقدر تجلی گر صفات خدا بشن که با خدا یکی بشن 

تو این کتاب قشنگ گفته امدنت تصادفی نیست! 

باید دنیا رو زیبا تر از اون چیزی که تحویل گرفتی تحویل بدی

تو به این دنیا اومدی که با فرصتی به نا زندگی که در اختیارته زیباترین و کامل ترین حالت وجود خودت و بسازی 

اتش جهنم همین حسرت ملاقات خود واقعی مون با اینی که الان هستیم هست 

که میتونستیم چه ادمی باشیم و الان چی شدیم

ببخشید کتاب مجازی دارند ؟

کلاس مجازی دارن تو سایت اسکای روم 

با هزینه کم

الان هر هفته کلاس دارن که خودشون هم تصویرسون هست تو دوره خودسازی ۷ و بعد ۸ و فکر کنم اخریش هست

اگه کسی بخواد دوره خودسازی ۱ به بعد و افلاین میتونه گوش کنه 

کلاس مجازی دارن تو سایت اسکای روم  با هزینه کم الان هر هفته کلاس دارن که خودشون هم تصویرسون ه ...

مرسی نیکا جون 🌸🌸🌸