2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
از اول هر جوری یادش بدی همون میشه 

هوووف خیلی مردا نفهم ان بازبون خوش ومنطق هم درست نمیشن فقط بایدبازور ودعواواوقات تلخی مجبوربه کاری بکنیشون 

من سرهرچیزی دعوا دارم باهاش یعنی فک کن مثلامیریم فروشگاه باپررویی لوازم رومیداددست من که خودش پول روحساب کنه بعدراه میفتادمیرفت منم گذاشتم همونجا خودش ببره چشمت روز بعدنبینه توماشین کلی کتک کاری کردیم سراین قضیه حتی توخونه ... الان بعده اون قضیه خودش دیگه خریدارو میبره منم درحدتوان کمک میکنم ...یعنی واسه هرچیزی بایدکلی اوقات تلخی بکشم تاانجامش بده همش هم تقصیرمادرپدرشه که توتربیتش کوتاهی کردن اینوانقدر بیشعور تحویل دخترمردم دادن...

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوووف خیلی مردا نفهم ان بازبون خوش ومنطق هم درست نمیشن فقط بایدبازور ودعواواوقات تلخی مجبوربه کاری ب ...

بنظرم دعوا کردن مهم نیست همه دعوا دارن مهم اینکه شما الان به هدفت رسیدی کاری که میخواستی کردی، مامانم همیشه بمن میگه از دعوا نترس فقط به هدف فک کن ،درسته بحث میشه ولی نهایتا برنده تویی و تا آخر اون کارو انجام میده 

جنگ اول به از صلح آخر 

بنظرم دعوا کردن مهم نیست همه دعوا دارن مهم اینکه شما الان به هدفت رسیدی کاری که میخواستی کردی، مامان ...

ولی بخدا مهمه خیلی اوقات تلخی میکشم آخه مگه آدم‌ چقدرعمرمیکنه که بخواد معلم یکی دیگه هم باشه میگن اگه یه چیز درست رو باراول درست یادبگیری همونجوری توذهنت درست میمونه،ولی واسه پاک کردن یه چیز غلط توذهنت باید۲۱بار درستش رو تکراروتکرارکنی تا تازه اون چیز غلط روجایگزین کنی... اگه پدرمادراشون تربیت درستشون میدادن طرز رفتاربایه خانوم وزن وبچه شون رو یادمیدادن اینجوری نمیشدن.من  خونواده شوهرم کاملاااااا فتنه گران و همیشه چیزایی رویادشوهرم میدن درجهت ازهم پاشیدن زندگیمون خیلی سخته بخدا آدم گاهی کم میاره یکجا فقط وا بدی درست بشونیست به قول تو .باااید خواسته توهرجورهست پیش ببری.

فقط خواستم درد دل کنم بگم چقددددر خسته‌م ازین وضعیت 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی بخدا مهمه خیلی اوقات تلخی میکشم آخه مگه آدم‌ چقدرعمرمیکنه که بخواد معلم یکی دیگه هم باشه میگن اگ ...

تو کم نیار  درسته که هر چیزی کاملش خوبه ولی وقتی نیست چاره چیه باید خودت بسازیش