2733
2739
عنوان

وابستگی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 61 پست
نترس بچه وابسته نمیشه الان پسرم دو ماه یکبارم هم حاضر نیس بیاد ولی بچه بود برای خانواده شوهرم قش و ض ...

عزیزم من تو همین بچگیشم دوس ندارم . چیکار کردی دخترت بهت وابسته شده؟ 

آخه میدونی خونواده همسرم زیاده روی میکنند وقتی اونجام حتی اجازه نمیدن خودم ب بچم غذا بدم یا بخوابونمش. دوس دارم بچم باهاشون خوب باشه ولی اینجوری نباشه ک مدام بره بغلشون. بخدا از وقتی بچه دار شدم لذت زندگی ازم گرفتن. دخالت هاشون تو امور مربط ب بچم خیلی زیادشده. تا میرم خونشون میگن امروز چی بهش دادی خورده. کلا عصبیم میکنن. دقیقااا هرروزم یه سرباید بیان خونم. یکی دوبار در باز نکردم که اونم خواب بودیم شاکی شدن.

اینطوری رفتار شوهرت باهات بد نشده؟؟ من شوهرم خیلی رو خونوادش حساسه‌ .  منم بخاطر همین میخوام بچ ...

فعلا تحمل کن چون دعوا کنی به ضرر خودت میشه چون پسرت اون اندازه بزرگ نیس که بهانه ات رو بگیره اونا برای تنبیه بچه رو ازت می گیرن 

از مشاوره کمک بگیر تا حداقل هفته ای یکبار رفت و امد داشته باشین 

درکت می کنم خدا از خانواده هایی که به پسرشون وابسته ان نگذره بگو اگه انقدر پسرت رو دوست داشتی چرا زنش دادین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تو همین بچگیشم دوس ندارم . چیکار کردی دخترت بهت وابسته شده؟  آخه میدونی خونواده همسرم ...

هیچی بخدا خودش از اول وابسته بود برعکس پسرم

مادرشوهرم بهم متلک میگه چرا دخترت رو کوک می کنی نزدیک ما نیاد منم میگم اگه من کوک بکن بودم پسرم رو کوک می کردم

یکبار مادرشوهرم مریض شد بیمارستان بستری شد پسرم یک سالش بود به من گفتن تو برو بیمارستان همراه بمون بچه ات ما نگه می داریم من سه روز بیمارستان پیش مادرشوهرم بودم پسرم اصلا بهانه نگرفته بود انقدر منو دست گزفتن خندیدن می گفتن مطمعنی این بچه تو هست انقدر دلم شکست 

2731
فعلا تحمل کن چون دعوا کنی به ضرر خودت میشه چون پسرت اون اندازه بزرگ نیس که بهانه ات رو بگیره اونا بر ...

عزیزم پس شماهم شرایط منو داشتین. ماهرجامیخواییم بریم هم باید اونا بفهمن و درجریان باشن . (اگه نفهمن فورا گله میکنند و ناراحت میشن)  واسه بچم هرمشکلی پیش میادیا هرچیزی میشه شوهرم فورا به مادر و خواهرش میگه. خیلی این چیزا منو اذیت میکرد. از وقتیم بچم ب دنیااومده این مشکلاتم چندبرابر شده. چون دخالتشون توزندگیم و رفت وآمدام ده برابر شده

خوشبحاااالت من ۸ماهه از پا و کمر افتادم انقد تو سینم نگه داشتم تا بخوابه انقد رو پام تکون دادم تا ب ...

به این پیج توی اینستا سر بزن و دوره خابشو امتحان کن شاید بدردت خورد

Nikooravesh

رفتار اطرافیان اذیتم میکنه‌ . باهاشون زیاد درفت وآمدم و بچم از اول تاآخرش بغل اوناست. هرکاری دوس دار ...

گلم بر عکس شما ما با هیچکی رفت و آمد نداریم و بچه فقط من و باباشو می‌شناسه اگه یکی بیاد یا بعد یه مدتی ما بریم جایی کافیه یکی نزدیک بشه مثل آژیر خطر صداش درمیاد. شما خب رفت و آمد زیاد دارین بچه از هیچ کسی نمیترسه بقیه بغل میکنن و سر گرمش میکنن دیگه یادش نمیاد مامان و بابا رو. 

2740
چون رفت و آمدتون زیاده بچه اجتماعی بار اومده بچه هایی که بیشتر وقتشون را تنهایی با مادراشون میگذرونن ...

والا منم دوس ندارم هرروز برم. ولی چه کنم که هی زنگ میزنن ک دلمون برای بچه تنگ شده بیاریدش. یا خودشون هرروز وقت وبی وقت میان خونمون

والا منم دوس ندارم هرروز برم. ولی چه کنم که هی زنگ میزنن ک دلمون برای بچه تنگ شده بیاریدش. یا خودشون ...

اصلا چیز بدی نیست که در اینده به راحتی میتونه با محیط مهد و مدرسه کنار بیاد ناراحت نباش اصلا

بچتون چقدش هست؟؟ ازکی اینجوری شد

هشت ماهش. از شیش ماهگی دیگه گریه میکرد تا کسی رو میدید حتی خواهرم رو. خانواده شوهر منم بسیار دخالت گر در همه امور هستن و وقتی بچه دنیا اومد نسبت به همه چی اظهار نظر میکردن. من از قبل با اینا مشکل داشتم بعد دنیا اومدنش نیومدن یه ملاقات بچم منم دیگه گفتم ۱۴ روز بچه بستری بود نیومدین دیگه حق دیدنش رو ندارین. قطع ارتباط کردم. خدا رو. شکر تموم شد وگرنه الان با اون اظهار نظراشون حریصیم کرده بودن. 

هشت ماهش. از شیش ماهگی دیگه گریه میکرد تا کسی رو میدید حتی خواهرم رو. خانواده شوهر منم بسیار دخالت گ ...

منم از اولش دارن دخالت میکنن. عصبیم کردن.  واقعا خوشبحالت عزیزم. من امید داشتم بچم بزرگ تربشه وابستم بشه‌ ولی بااین وضعیت رفت و آمد هرروزه فک نکنم. 

منم از اولش دارن دخالت میکنن. عصبیم کردن.  واقعا خوشبحالت عزیزم. من امید داشتم بچم بزرگ تربشه و ...

اجازه نده بچه رو از بغلت دربیارن ببرن. اگه روت نمیشه وقتی بچه رو بردن بعد ده دقیقه برو بچه رو به یه بهونه بگیر. این طوری که پیش بره نمیزارن براش مادری کنی و دو روز دیگه تو کوچیک ترین مسئله دخالت میکنن. 

اجازه نده بچه رو از بغلت دربیارن ببرن. اگه روت نمیشه وقتی بچه رو بردن بعد ده دقیقه برو بچه رو به یه ...

عزیزم سمج ترازاین حرفااا هستن. اصلا نمیذارن. وقتی اونجام خودشون بچه رو غذا میدن خواب میکنن.  شیر میدن. اعتراض ک میکنم میگن حساسی‌ . همسرم پشتم نیست.