2737
2739
عنوان

سرطان روده

71 بازدید | 12 پست

بچها یکی از دوستام رفته چکاب فهمیده سه تا توده توی رودش داره و به جای دیگه منتشر نشده .دکتر گفته احتمالا پرتو درمانی بشه 

یعنی فقط با پرتو درمانی خوب میشه یا کاره دیگه هم باید بکنه کسی تحربه داشته یا دیده تو آشناها؟

❤💑❤👶❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهان پس سنشون بالاس.چون سرطان کولون معمولا توی سن بالای ۵۰ هست. توی سرطان گرید مهم هست‌ هر چی پاسین ...

نمیدونم گریدش چنده فک کنم یکه چون متاستاز نکرده

❤💑❤👶❤

خدا شفاش بده انشالله 

خدا بزرگه خوب میشه 

نمی‌دونم چرا یهو حس کردم خوش خیمه و خوب میشه 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12511887/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
نمیدونید اگر چقدر بگذره و درمانش عقب بیفته گریدش میره بالا

نه نمیدونم‌ اما میدونم هر چی گرید پایین تر باشه بهتره و بیشتر به درمان جواب میده. ان شالله خوب میشن نگران نباش