2733
2734

...

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این اهنگا پسرای کورد خرت نکنن عزیزم

نه گلم گول نمیخورم قصدشون معلومه پسرایی ک اینجا بیان 😁

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
خیلی اهنگ قشنگیه با اینکه متوجه معنیش نمیشم

میگ چقد تو نازی روی زمینی و اهل آسمون رو ب بازی گرفتی 

ینی مثل حوری های بهشتی هستی 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
خیلی اهنگ قشنگیه با اینکه متوجه معنیش نمیشم

کاملشو گوش کردی؟

میگ چقد تو نازی روی زمینی و اهل آسمون رو ب بازی گرفتی  ینی مثل حوری های بهشتی هستی

چ خوب 

مرسی گلم

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                                                   
اینجاکه مهم نیست تو واقعیت گولشون رو نخوررررر

عزی جان نه متا هلم 

اره😁🤍

خیلی قشنگ تهرانی درسه

خیلی قشنگ تهرانی درسه

اره

نه عزیزم دوست دارم تهران زندگی کنم

من زنجان زندگی میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نه عزیزم دوست دارم تهران زندگی کنم من زنجان زندگی میکنم

اها چه خوب هرچی صلاحته گلم پیش بیاد

اها چه خوب هرچی صلاحته گلم پیش بیاد

قربونت برم همچنین

یه سوال

چرا عزیزانی کرد به خودشون میگن کورد

میخوام بدونم اونطوری تلفظ میشه یا چه شکلیه

مثلا تو کتاب ها کرد نوشته میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم همچنین یه سوال چرا عزیزانی کرد به خودشون میگن کورد میخوام بدونم اونطوری تلفظ میشه یا چ ...

دقیقا کورد تلفظ میشه 

منم نمیدونم چرا کرد نوشنه میشه واقعا حتی بقیه هم کورد تلفظ میکنن

2706