2752
2734

چیامیخرید شوهرتون غرنمیزنه لطفا بگین چنوقت یبارباشوهرتون خریدمیریدوچیا میخرید 

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوسه ماه یه بار بااون میرم نه خوبیش اینه عاشق خریدو مدروزه من هی میگم لازم نیست اون بیشتر میخره  ...

شماچی میخرین ؟

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
یادم نمیاد اخرینبار کی رفتیم خرید ولی قبلناکه میرفتیم غر نمیزد بسیار پایه بود.قبل از گرونی

ینی خودش میگف بریم خرید یاشمما میگفتی 

هیچوقت . حسرتش به دلم مونده

چرا مگه چن وقته ازدواج کردین

هیچوقت یه بار 

چرا دلیلش چیه 

چن وقته ازدواج کردین

2706