2733
2734
عنوان

بچه ها چنوقت یبارباشوهرتون میریدخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 19 پست
شماچی میخرین ؟

مانتو شلوال کیف کفش من هرچی لازم باشه ولی همسرمهرچی به چشمش قشنگ بیاد میگه بخر مثلا تازه کفش گرفته باشم کفش قشنگتر ببینه  میگه بخر

هرچه دادم به اوحلالش باد
۶ ساله . شوهرم شکاکه و بد دله

میشه بگید چندسالتونه دوتاتون 

همین مشکل شوهرمنم هس انگشت شماررفتیم بیرون چون نمیخوادمن بیرون باشم بددله شکاک 

باهاش صحبت نکردین چرا دلیلش نمیگه شوهرمنمیگه دوس ندارم توخیابون آشنا ببیندت اینم بهانه شه

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگید چندسالتونه دوتاتون  همین مشکل شوهرمنم هس انگشت شماررفتیم بیرون چون نمیخوادمن بیرون ب ...

من ۲۱ سالمه . شوهرم ۲۷ . نمی‌دونم چرا میگه خجالت میکشم با خانوم تو خیابون راه برم میگه احساس میکنم تمام آقایون تو کوچه دارن بهت نگاه میکنن . خلاصه که مریضه و چون خودش هیزه فکر می‌کنه همه مثل خودش هستن

من ۲۱ سالمه . شوهرم ۲۷ . نمی‌دونم چرا میگه خجالت میکشم با خانوم تو خیابون راه برم میگه احساس میکنم ت ...

واقعا راس میگی شوهرمنم هیزه همش زنارودیدمیزنه فک میکنه همهمث خودشن 

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......