2733
2739

بچه ها من ۱۹ سالمه دانشجو هستم قیافمم ریزه میزه و معمولی با خانواده معمولی ولی همه کار برام کردن

بچه ها حدود یکساله با عشقمم یه دختر خواهری داره از اینا که با پول پدر رفتن خارج درس بخونن پاریس درس میخونه وااااای بچه ها پسره منو روانی کرد از بس تعریف این آشغال افاده ای رو پیش من داد

هی فلانی خوشگله هی عاقله هی زرنگه بخداااا هر روز و هر شب داره منو با این انتر مقایسه میکنه دیگه خسته شدم از دستش هر چی محلش نمیدم باز دوباره عکساشو که همش آنچنانیه نشون میده قربون صدقه دختره میره هی تصویری زنگ میزنه ۳ ساعت فک میزنن هی منو باهاش مقایسه میکنه 

چه غلطی کنم اینقدر اسمشو پیشم نیاره دختره عوضی یکی دو هفته دیگه میاد ایران یه ماه بمونه خدا به دادم برسه😭😭😭😭😭😭😭😭

مطمعنی دختر خواهرشه؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مشکل اینجاست که حتی اگه به روی نامزدت هم بیاری تومیشی آدم بده که حسودی چشم دیدن دختره رو نداری روشن فکر نیستی و اینل

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست