2752
2734

سلام

شبتون بخیر

من خودم تک فرزند هستم و اصلا دلم نمی‌خواست پسرم تنها بمونه و بلافاصله بعد تولدم پسرمم به فکر فرزند دوم بودیم.

اما متأسفانه نشد حتی ivf هم خواستم انجام بدم اما جواب نداد.

منم واقعا خسته شدم و با وجود یه فرزند حوصله پیگیری و دکتر رفتن بیشتر از این رو ندارم. 

الان پسرمو بردم مدرسه ثبت نام کنم مدیر شون گفته تقریبا ۷۰درصد دانش آموز ها تک فرزند هستند.

اما من میترسم پسر خودمم مثل خودم همیشه احساس تنهایی داشته باشه. 

شما چندتا فرزند دارید؟ نظرتون راجع به تک فرزندی الان چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظرم راجب تک فرزندی اختیاری منفیه 

ولی عزیزم شما نیت شو کردی نشده اقدام کنید ای وی اف و اینا کردیدنشد اصلاح سبک تغذیه و مزاج بکنید اقدام کنید به امید خدا 

نشد دیگه به خدا بسپارخودش هوای بچه تو داشته باشه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تک فرزندی دوست ندارم الان دخترم دوسال و نیمشه گاهیدلم میسوزه میگم هنوز کوچیکه یکی دیگه بیارم زیاد فاصله نشه بینشون ولی خب برا شماهم خواست خداست دیگ چاره ای نیست بسپر ب خودش

موافق تنها بودنم 

دیگه اون زمان گذشت بچه ها دو تا باشن

سعی کن بیشتر وقت بزاری براش

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

اگر لیسانسو تحصیل کرده حساب کنی🫣

بنظرم یه دونه کمه میدونی من خیلی نی نی دوس دارم

اگر ادم امکاناتش داشته باشه هر چی بیشتر بیاره بهتره😁

ولی خب الان دیگه اکثرا تک فرزندن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

خودم تک فرزند هستم و دقیقا مثل شما احساس تنهایی رو داشتم  

اما میتونستم مدیریتش کنم تا اینکه ازدواج کردم و از اون حس در اومدم 

اما به همین دلیل مخالف تک فرزندی هستم 

آسیب زا ترین تصمیم والدین تحصیلکرده همین تک فرزندی هستش 

خودم تصمیم دارم حداقل سه تا چهار فرزند داشته باشم 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

من مجردم ولی تا کلاس چهارم تک فرزندو تنها بودم دلم کلی خواهر برادر میخواست یادمه عموم دوقلو بچه دار شده بود منه کلاس اولی رفته بودم یکی از بچه هاشو بگیرم ببرم خونه داداشم شه😂 خلاصه بعدش خدا بهم داداش داد ولی دیر بود دیگه من سنم از بازی گذشته بود

کجای کاری پری خانم 😂

سلام

من یه دختر دارم و دیگه به هیچ عنوان قصد بچه دار شدن ندارم

نه اعصاب و حوصله دارم نه پول

دخترم ۷ سالشه یه ثانیه هم تنها بازی نمیکنه 

همش نقققققققققققققققق

نگید یکی دیگه بیار باهم بازی کنن! خودم با خواهرم یک سال و نیم فرق دارم تا روزی که دختر خونه بودیم دعوا داشتیم

2706