2733
2734
عنوان

داشتیم میرفتیم مسافرت ک

202 بازدید | 13 پست

ی پرشیا با ی زن و مرد دوتا بچه ماشینمونو نگه داشتن مرد گف از همدان اومدم پول ندارم بنزین بزنم همسرم گف من نقد ندارم گف بزن ب حسابم تا فردا حتما برات واریز میکنم 

همسرم دویست زد براش 

هنوز هنوز داره واریز میکنه اصلا ادمهای فقیری نبودن زنش کلی طلا بهش اویزون بود النگو گوشواره حالا من 

با گوشی شوهرم بهش پیام دادم چی شد روش کلاه برداری حدیده ی روزه میخاستی پول پس بدی ،،،مرد نوشته دستم خالیه 

میترسم فردا همسرم دعوام کنه چرا پیام دادی

ولی واقعا برام زور دارهچرا انقد گدایی زیاد سده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزدلم بریزن که چه بهتر نریزن هم شما در راه خدا دادید

شما باعث میشید چیزی به اسم انسانیت از بین نره

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزدلم بریزن که چه بهتر نریزن هم شما در راه خدا دادید شما باعث میشید چیزی به اسم انسانیت از بین نر ...

ولی اینجور ادمها پرو میشن میان مسافرت خرجشونو از امثال ما در میارن میتونیم ب محتاج واقعی بدیم 

2740
ولی اینجور ادمها پرو میشن میان مسافرت خرجشونو از امثال ما در میارن میتونیم ب محتاج واقعی بدیم 

نه عزیزم اینجوریم نیست مگه خرج مسافرت فقط با ۲۰۰تومن بنزین هستش

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
نه عزیزم اینجوریم نیست مگه خرج مسافرت فقط با ۲۰۰تومن بنزین هستش

ولی من حس میکنم این چنتا ماشین نگه داشته حسم میگه کارش اینه باز نمیدونم. ولی اگه لنگ بود حتما پس میداد نه اینکه بروش نیاره 

چی بگم 

ولی من حس میکنم این چنتا ماشین نگه داشته حسم میگه کارش اینه باز نمیدونم. ولی اگه لنگ بود حتما پس مید ...

شماره ای چیزی ازش نگرفتید