2733
2734

دوستان ما یه خانواده مذهبی هستیم بعد مادر طرف زنگ زد به مامان من دیروز و گفتم بیان خونه ما،ماهم درگیر اساس کشی و اینا بودیم گفتیم تو پارک ،،مامانش گفت فقط در جد ابنکه همو ببینن نه بهم گفت قراره با پسره خرف بزنم نه هیچ گفت ببینن اگه خاستن بعد بیایم خونتون ،،خب منم با مامانم رفتیم

بعد مامانش گفت شما دوتا برین باهم حرف بزنبن حالا هنوز دو دقیقه هم نشده بود دیده بودمش،،بچه ها بار اولم بود رفته بودم خاستگارمو ببینم من همش همینجوری بدون اینکه ببینم حرف بزنم رد میکردم😂😭 منم ازشون عذر خواهی کردم گفتم امادگیشو ندارم و گفتم الان خجالت میکشم داشتم میلرزیدم بخدا،،پسره هم چقد خوشگل بود چشماش ابی و خیلیم محترم من اصن از استرس حتی درست نتونستم نگاش کنم بعد رفتن 

متوجه شدم ناراحت شده ،حالا هم غر میزنن سرم ک چرا حرف نزدی بابا طرف گفته بود فقط همو ببینین من اصن چی داشتم ب پسره بگم دیدمش خوشگلم ک بود دیگ بیشتر استرس گرفتم خاک تو سرم🤣

یادت باشه همیشه عاشق خودت باشی دختر چون تو هیچوقت تکرار نمیشی(:🩷✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدتر از حرف نزدنت قرار ملاقات توی پارک بود خدایی من جای مادر پسر بودم همه چیو بهم میزدم یه کم عزت و ...

اشکال نداره اینجا عادیه،،خب خونمون بهم ریخته بود کجا همو میدیدیم

احتمالا فکر کردن خوشت از پسره نیومده

به نظرم بد نبود باهاش حرف میزدی.

اصلا چرا پارک رفتید؟ حداقل یه کافه میرفتید

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
وقتی قرار یه خواستگار بیاد حتما از قبل آمادگی داشته باشید که حداقل در حد دوکلمه حرف بزنید.. زشت بود ...

هیچکی بهم نگفت بخدا

من خیلی کم رو و خجالتیم 🥺

2706