2733
2739
عنوان

ماه چندم اقدام باردار شدین

107 بازدید | 20 پست

اگه چن تا بچه دارین همه رو بگین ماه چندیم باردار شدین مچکر

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک سال و نیم بعد 😂 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
2731
بعد ۲ سال و خردی اقدام  حدودا ۲۸   یا ۲۹ ماه

دکترم رفتی یا نه خودت اقدام کردی

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
2740
ماه اول🤦‍♀️ فک نمیکردم بشه بچم شهریور دنیا اومد من نمیخواستم نیمه اولی بشه

عجب حوصله ای دارید مگه فرقی میگنه کدوم ماه باشه

بارداری اول بعددوماه بچه سقط شد

بارداری دوم بعد 6 ماه اقدام الان 6سالشه

بارداری سوم ماه سوم اقدام سقط شد

بارداری چهارم ماه سوم اقدام  الان یکسالشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
دکترم رفتی یا نه خودت اقدام کردی

اره دکتر رفتم 

وقتی بعد ۱سال دیدم نشد دکترم عوض کردم 

عکس رنگی نوشت انجام دادم لوله هام بسته بود چسبندگی داشتم و تنبلی 

تشخیص لاپاراسکوپی داد 

عمل کردم و ۱ ماه بعدش باردار شدم 

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️
برای مدرسه رفتن سخت میشه دیگ بچه کوچیکه اونطوری یه سال بزرگتره فهمیده تره

اللن دیگه شهریوریا رو میتونی دیرتربفرستی یکسال

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706