2752
2734
عنوان

خواهش میکنم خواهرانه راهنمایی کنید واقعا خیلی غم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 66 پست
نه دیگه شل کرفتی همون موسیقی رو نذار دیگه قطع کنه یعنی چی علاقه نداره تا به جای سخت میرسه دوسش ...

ولی بعضی وقتا ادما نمیدونن علاقه ندارن. بعضی جاها اشتباه انتخاب میکنن. باید دنده عقب بگیرن نه؟ 

شوهرمم میگفت چقدر تنش میخای بوجود بیاری ولش کن 

دوباره زبان ثبت نامش کردم همین اوضاع 

هر از گاهی سر بسته بهش میگم مامان قدر بدون ما این همه امکانات برای تو فراهم میکنیم اما چرا اینقدر بی توجه بی ارزشه برات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب خیلی بهش گفتم مامان ادامه بده گفت دوست ندارم مجبورم نکن علاقه ندارم بعد هر روز یه بهانه ،تمرین ن ...

تو قضیه های کلاس و‌ اموزش و این چیزا کلا که یکم سخته و باید دیسیپلین باشه بچه باید از یکی حساب ببره شما که نمیتونستی باهاش کنار بیای مثلا به پدرش میگفتی یا اصلا به زور هم شده میبردینش سر کلاس تا اونجا اذیت بشه دفعه بعد بدون تمرین نره 

حتی مریض هم بود میرفت این اخلاق که جای سخت پا پیش بکشه دراینده خیلی خیلی به ضررش تموم میشه 

شوهرمم میگفت چقدر تنش میخای بوجود بیاری ولش کن  دوباره زبان ثبت نامش کردم همین اوضاع  هر ...

اهان خب اینجا همسرتون زیاد حمایت نمیکنه تو این موضوع و خودتون باید با اراده باشین این حالت که بچه رو تو سختی بذاری خیلی سخته حتی برای والدین ولی در اینده از بچه یه الماسی میسازه که کیف میکنین 

خستم میکنه واقعا و روحم کشش نداره ذاتا ادمی نیستم که اهل دعوا و بحث باشم همسرمم همینطور 

ولی الان ناراحتم همش با خودم میگم چرا نمیتونه یه موسیقی بزنه یا هنری بلد باشه به هیچ چیز جز خوردن وخوابیدن و سریال دیدن علاقه نداره حتا دوست نداره بره بیرون حتا دوست خیلی صمیمی نداره نمیدونم چیکار کنم

ولی بعضی وقتا ادما نمیدونن علاقه ندارن. بعضی جاها اشتباه انتخاب میکنن. باید دنده عقب بگیرن نه؟ 

اگه بچست نه عقب نکشه تا یه مرحله ای ادامه بدین وسطا ول نکنه 

اگه نه بالای ۱۸ سال هستش و میدونه این نشد راه دزست کدومه و هی این شاخه اون شاخه نمیکنه و هدفشو قشنگ انتخاب کرده اره اینو ول کنه بره سریع واسه هدف اصلی

اهان خب اینجا همسرتون زیاد حمایت نمیکنه تو این موضوع و خودتون باید با اراده باشین این حالت که بچه رو ...

نه شوهرم خیلی حمایت نمیکنه از سرکار میاد میگه من خستم از صبح میرم شب میام حوصله دعوا کردن ندارم ولش کن بزار بعدها خودش میفهمه ولی خوب من نمیتونم واقعا نمیتونم بزارم بچم اینجوری رشد کنه 

خستم میکنه واقعا و روحم کشش نداره ذاتا ادمی نیستم که اهل دعوا و بحث باشم همسرمم همینطور  ولی ا ...

کلاس چی میرفت؟

من مشاور مدارس ابتداییم واسه اینجور بچه ها کلاس رقص گروهی جواب میده 

حتی باشگاه و ورزش هم چون حالت جدی و خشک داره نمیتونن ادامه بدن 

و این که خود اولیا هم مهمه خودت هم این تابستونو تو تایم ازادت یه کاری بکن 

دوست دارم برای خودش بهترین باشه دوست دارم شاهد موفقیت هاش باشم به سختی کار میکنم تا رفاه داشته باشه مدرسه خوب امکانات خوب دد حد توانم 

چیزی هم نگفته که میخام و  تهیه نکرده باشم براش البته بگم خیلی پرخرج نیست معمولیه ولی من خودم همیشه بهترین ها رو براش فراهم کردم

کلاس چی میرفت؟ من مشاور مدارس ابتداییم واسه اینجور بچه ها کلاس رقص گروهی جواب میده  حتی باشگا ...

موسیقی رهاش کرد

زبان همین طور 

کلاس هنری گذاشتمش دو جلسه رفت گفت دوست ندارم

نه شوهرم خیلی حمایت نمیکنه از سرکار میاد میگه من خستم از صبح میرم شب میام حوصله دعوا کردن ندارم ولش ...

کاش کنم در اینده مثل شما مادر بشم 

کلاس رقص واقعا مفید جدی میگم من دانش اموز های کنکوری رو هم برای اوقات فراغت میفرستم کلاس رقص هم انچنان خسته نمیشه هم چون محیط شادی داره روحیه خیلی خوب میشه هم تحرک میکنه بی تحرکی برای نوجوون سم انواع بیماری های زنانه رو به همراه خودش میاره

هفته پیش بردمش شهر بازی باور کن از ۶۰ تا پله با زانو درد شدیدمممم بالا رفتم سرسره اّبشاری به زور بردمش مامان هیجان داره لذت ببر 

اومده پایین میگه مامان این چیه بخدا منو مسخره کردی 

بعد من ارزوم بود همسن دخترم بودم فقط بزارن من برم 

اما خانوادم اجازه نمیدادندمیگفتن دختری  

2706