2752
2734
عنوان

اشک های پدرم رو دیدم

236 بازدید | 13 پست

خیلی دلم گرفته یهو با خوشحالی رفتم تو اتاق بابام براش ی چیزی بخونم دیدم گوشیش دستشه اشک تو چشماش جمع شده 

سعی داشت هی بغضش رو بخوره و حرف میزد با صدای گرفته ولی ضایع بود تا اونجوری دیدمش چشمام پر شد ولی سعی کردم هی چرت و پرت بگم بخندونمش 

برای ی دقیقه هم ب بهانه دفترم تنهاش گذاشتم تا به خودش بیاد و داشت اشکاشو پاک می کرد ... 

بابام آدمیه ک چندسالی ی بار میتونی ی قطره اشک ازش ببینی اصلا اهل گریه نیست و این داغونم کرد

چرا گریه کرد؟

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

واسچی گریه میکرد

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا گریه میکرد

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2731

ادما گاهی نیاز دارن با خودشون خلوت کنن

چرا ضدحال زدی بهش 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

علت اشکاشو نفهمیدی؟🥲

یکی که سرشو بذاره رو شونمون؟ نه☹️همونم نداریم(درخصوص پروف عرضم به خدمتتون کع ارزو بر جوانان عیب نیست )👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

واسه چی گریه میکرد؟ 

من بابام سر فوت مادربزرگم خیلی بی صدا اشک میریزه دلش تنگ میشه و ۵۰ سالشه خیلی دلم میگیره ۳ ساله مادربزرگم فوت شده ولی بابام خیلی سخته براش

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره

الان داشتم شام میخوردم، با خودم فکر کردم همیشه ما دنبال نداشته هامون بودیم، فلان چیز رو میخوام فلان رو نمیخوام 

هیچ وقت فکرش رو نمی کنیم و درگیر نمیشیم که ی آدم برای اینکه اون رو برای ما تهیه کنه چقدر زحمت کشیده، عرق ریخته بعد دو قورت و نیممون هم باقیه 

مثلا خودم رو میگم چندبار شده از ته دل نه از روی عادت از بابام از مامانم تشکر کنم؟! 

درسته میگن همیشه خوبی کنی عادت و وظیفه ات میشه برای دیگران

2740
واسه چی گریه میکرد؟  من بابام سر فوت مادربزرگم خیلی بی صدا اشک میریزه دلش تنگ میشه و ۵۰ سالشه ...

نمیدونم درست متوجه نشدم ولی ی کلیپ سیاه و سفید بود 

زل زده بود بهش 

منم مامانبزرگم فوت شده چند روز دیگه چهلمه

شاید یادش به مامانش یا باباش افتاده، شاید به کودکی نمیدونم

ادما گاهی نیاز دارن با خودشون خلوت کنن چرا ضدحال زدی بهش 

ضد حال نزدم عزیزم فقط دوست نداشتم جلوی من اشکاش سرازیر بشه به هرحال پدره اونم پدر من که توضیح دادم گریه تو کارش نیست

شما فیلم و سریال میدید معتادش شده بودید خوب سدید؟چیکار کردید خوب شدید من امسال کنکور دارم خیلی وابستشم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
شما فیلم و سریال میدید معتادش شده بودید خوب سدید؟چیکار کردید خوب شدید من امسال کنکور دارم خیلی وابست ...

نه هنوزم وابستگی رو دارم 😅🙈

ولی خب کمترش کردم مثلا هفته ای 2 تا

نه هنوزم وابستگی رو دارم 😅🙈 ولی خب کمترش کردم مثلا هفته ای 2 تا

اها شما بخاطر وابستگینون به سریال و فیلم کنکورتونو خوب نتونستید بدید؟الان چی میخونید

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....