2752
2734
فدات اره سه تا حس ششم خیلی قوی دیگه هم گفتن اوایل سال اینده  و ممکنه امسال بیاد جلو اما ازدوا ...

سلام عزیزم خوبی ببخشید میشه بگی قبول میشم امسال اونیکه میخوام؟

دوستم داره؟بهم فکر میکنه؟

ای آنکه دوستت دارم اما ندارمت جایت همیشه در دل من درد میکند 🥲🥲🥲💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رشته‌ت تجربیه؟ نمیدونم ولی قبول میشی انشالله اره حسش بهت مثبته موفق باشی

اره تجربیه

هیچی حس نکردی از قبولیم

ای آنکه دوستت دارم اما ندارمت جایت همیشه در دل من درد میکند 🥲🥲🥲💔
مامایی...اتاق عمل اینا شاید بیاری  بخدا نمدونمممم حالم خوب نیست مریضم چیز خاصی حس نمیکنم

میشه منم بگی؟

درسم؟

حسی بهم داره(س)

ازبستگانم مشکل دارن جدا میشن؟

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
درست چی؟ کراشته؟ نمیدونم ۵۰ ۵۰ احتمالش کمه

چه رشته ای میارم دانشگاه؟

کلا با(س)ازدواج میکنم؟

ممنونم🌹

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
چه رشته ای میارم دانشگاه؟ کلا با(س)ازدواج میکنم؟ ممنونم🌹

رشته‌ت انسانیه؟

نمیدونم باور کن حسم الان خوب کار نمیکنه گاهی اوقات اوج میگیره 

ب بچهام گفتم ک مریضم تمرکز ندارم

امیدش هست انشالله

2706