2733
2734

چالب ابنجاست هغتاددرصد شبیه خودشم 

هرموقع بحثی داشته باشیم مسخره چهرمو میکشه وسط که زشتی کسی شوهر نمیگنه باهات تف به قیافت و فلان. 

تا حالا هزاربار گغته ولی هر دفعه که میگه انگار برا اولین بار گفته و قلبم میشکنه و تا چند ساعت حالم خوب نیست 

بخدا فقط دماغم مشکل داره و بیه مقدار هم جای جوش دارم وگرنه بقبه اجزای صورتم خوبه 

مثل باباهای مردم پول بده دماغ عمل کنم خوب ازدواج میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هرجا و هرکسی بهت بی احترامی  کرد واگذار کن به خدا 

منظورم این نیست که از خودت دفاع نکن منظورم اینه تاجایی که میتونی از خودت دفاع کن تو هر مسئله ولی اگه نشد واگذار کن به خدا 

ولی هیچوقت هیچ وقت حتی بدترین ادم ها بهشون بی احترامی نکن

2731
2740
من مادرم اینجوری بود خوبه حالا کپش بودم  همش میگف سگ نمیاد توروبگیره  همیشه مسخرم میکرد ...

الانم اینجورین ینی چی این کارااا .خوبه بچه خودشونی

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

بابای منم هرموقع عصبی میشع شروع میکنه به تخریب من 

از شغلم بگیر تا روابطمو چهرم 

ولی ته تهش هرجا میشینه پشت سرم با افتخار میگه دخترم چهرش به خودم رفته فلان شغلو داره با فلانی در ارتباطه 

خلاصه حرفم اینه پدر توام مث بابای منه اینجور مردا قبلا خودشون توسط پدرمادرشون تخریب شدن و اینو سر ما میدن 

خودت به خودت برس میدونم دلت میشکنه خیلی هم سخته ولی اول به این فکر کن ک اونم توسط یه ادم مریض دیگه بزرگ‌شده و دوم این که به پوستت چهرت برس از خودت رضایتتو ببر بالا ک برات این حرفا عادیتر بشه