2733
2734
عنوان

پدری که روزی یکبار مسخره قیافت میکنه رو باید به خدا واگذار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 21 پست
ببه خودش نمیگیره بهشمیگم میگه اصلا شبیهم نیستی 

وقتایی که هنوز مسخره کردنش شروع نشده بگو وای فلانی امروز میگفت دختر چقدر شبیه باباتی از همون شناختمت ...بعدهم پدرت بیماره و دلش میخواد حرصت بده و متاسفانه موفق هم شده ...سعی کن واکنش نشون ندی

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
الان رابطت با مامانت چطوره فراموش کردی مشخرههاو حرفاشو 

افتضاح 

ازدواج کردم خیلی وقته

اصلا دلم نمیخاد ببینمشون همیشه کاراشون حرفاشون یادم میفته دود از سرم بلند میشع ولی خب سعی میکنم فراموش کنم حداقل واسه ارامش خودم اون بیجاره هم تقصیری نداره بد تربیت شده حتما خودش کای رنج کشیده ک میرنجونه مریض روحیه

ولی چپ میره راست میاد قربون صدقه داداشم و خاهرم میره اونا خوشگلن شبیه همن همش بهم میگف تو و شوهرت فدای پسرم برین الهی

یا همش از عروسش تعریف میکنه جلوم بعد منو مسخره میکنه جلوی اون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افتضاح  ازدواج کردم خیلی وقته اصلا دلم نمیخاد ببینمشون همیشه کاراشون حرفاشون یادم میفته دود ا ...

دست کمی از بابای من نداره دوتاشون روانیت یعنی چی تو و شوهرت غدای پسرم؟! حالا خواهر و برادرت شبیه کی شدن دقیقا بابات یا مامانت، اخه گفتی تو شبیه خودشی  بااین حال مسخرت میکنه 

دست کمی از بابای من نداره دوتاشون روانیت یعنی چی تو و شوهرت غدای پسرم؟! حالا خواهر و برادرت شبیه کی ...

خاهرم و داداشم پوستشون روشنه ب بابام رفتن ولی اجزای صورتشون ب مامانم ،من هم اجزای صورتم هم رنگ پوستم  ب خود مامانم رفته😂( گندمی طور)حالا اون میاد منی ک کپشم رو مسخره میکنه