2733
2734
عنوان

نبات بله برون

129 بازدید | 13 پست

سلام سوال داشتم لطفا بدون اینکه مسخره کنید جواب بدین

نبات بله برون آوردن واسم شنیدم اگه عروس نبات بزاره داخل زیر لباسش بده داماد بخوره چی میشه؟ محبت زیاد میشه یا چی؟

اینکارو کنم؟

نه اينا چه كاريه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خرافاته .بذارسرسفره عقدت وبعدباهمسرت بخورید .واسه شیرینی زندگیتون 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره فقط خدا رو شکر کله قند نیاوردن  

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
تو سر سفره عسل میدن عزیزم

خب اونم بخورید .مانبات وکلاچیزای سرسفره عقدروبعدازعقدمیخوریم.البته فقط عروس ودامادمیخورن 

مثل روغن حیوانی ودمنوش هاوعسل ونبات 

البته توی شهرمااینارومیذارن سرسفره عقد.بقیه شهرهارونمیدونم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ممرسی عزیزم حتما همین کارو میکنم

🌺🌺🌺خوشبخت باشی عروس خانم 😍💚