2737
2739

بگید دوستان اگه اطلاعی دارید

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شکم و کمر هم انجام دادین قبلا گودی کمر انجام دادم الان پرزشده و در دوره شارژ هست باز لیزر بشه اشکال ...

الان داری انجام میدی؟خب دستگاهت رو عوض نکن به نظرم

من توتال انجام دادم از نوک سر تا نوک پا😂😂😂😂

من آیینه تو هستم...

عزیزم من یکسال و نیم میشه میرم لیزر

دستگاهم مدیواستاره

راضیم

این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگ پیشرفته تره و ارزششو داره.اینم بگم هیش دستگاهی موهاتو کامل از بین نمیبره ۸۰درصدشو میبره

اینم تجربمه

قبل از اینکه برم لیزر خیلی تحقیق کردم و این دستگاه نسبت به بقیه دستگاه ها ارزشش بیشتره و قویه

البته اینم بگم دستگاه هرچقد پیشرفته تر باشه قیمتش گرونتره

الان داری انجام میدی؟خب دستگاهت رو عوض نکن به نظرم من توتال انجام دادم از نوک سر تا نوک پا😂😂😂😂

پس کلا انجام بدم؟😁

نه قبلا انجام دادم و الان در دوران شارژم و به صورت پرز دراومده کمرم نمیدونم دوباره انجام بدم یانه

پس کلا انجام بدم؟😁 نه قبلا انجام دادم و الان در دوران شارژم و به صورت پرز دراومده کمرم نمیدونم دوب ...

دیگه پرز شده ولش کن مو که نیست دستگاهتو عوض کنی ممکنه بهت نسازه موهات در بیاد 

من آیینه تو هستم...
2740
نه عوض نمیکنم فقط موندم گودی کمرمو شارژ کنم یا نه😭

فقط اون تیکه رو میتونی شارژ کنی بین شارژات فاصله بنداز کم کم زیادش کن ۵ ماه ۶ ماه ۱۰ ماه بعد قطع کن

من آیینه تو هستم...