2733
2734
عنوان

دخترا بیان سوال خیلی واجب دارم

99 بازدید | 14 پست

ببینین من یه رل دارم که قبلا دوتا رل داشته بعد ۱ساله باهم هستیم دختر خوبیه حتی امتحانشم کردم خوب بوده یه چند ماه پیش پیام رل اولیش میده میگه که چرا ولم کردی اینا بعد من دیشب فهمیدم و گفتم هرچی بوده خلاص شده رفته زنگم زد انقدررررر گریه کرد هی میگفت به جون بابام قصد بدی نداشتم برم پیامش بدم هی میگفت تورو خدا برگرد التماسم می‌کرد میگفت من خیلی وابستت شدم گفت یه فرصت دیگه بهم بده منم بهش دادم بنظرتون کارم درست بوده بهش فرصت دادم؟ این دختر خیلی خیلی بهم وابستس  

من بودم نمیدادم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی رفته به رل اولیش پیام داده چرا ولم کردی دو حالت داره 

یا هنوز پیگیر طرفه

یا دیگه پیگیر طرف نیست ولی درون خودش حس کرده چیزی کم داشته که طرف رفته خواسته بپرسه که راحت شه

2731
وقتی رفته به رل اولیش پیام داده چرا ولم کردی دو حالت داره  یا هنوز پیگیر طرفه یا دیگه پیگیر ط ...

ببین اصا حالش ازشون ب هم میخوره میگه ب جون بابام دیگه فکرش هیشتاشون نمیکنم زنگ من زد بخدا صدای گریش تو گوشمه

قصدمون که ازدواجه ولی بنظرت این فرصتی که بهش دادم خوب کاری کردم یا نه؟

به نظرم باهاش صحبت کن جدی

بگو که قصدش از این کار چیبوده و چرا هنوز بهش فکر میکنه مگه شما براش کافی نیستید؟

و حتما یگو که بدت میاد و اکساشو بلاک کنه و اگر تکرار بشه از چشم شما میوفته

2740
به نظرم باهاش صحبت کن جدی بگو که قصدش از این کار چیبوده و چرا هنوز بهش فکر میکنه مگه شما براش کافی ...

بم میگه اصا اکانت همه چیم دستت باشه هی داره قسم جون باباش میخوره میگه من ب قصد بدی نرفتم پیویش

2706