2752
2734
عنوان

کسی که به ما میگه ترشیده

150 بازدید | 17 پست

سلام من سی و سه سالمه ؛ خواهرم از اینکه من تا به این سن ازدواج نکردم از این موضوع سواستفاده میکنه و در هر دعوایی که میشه به من میگه ترشیده ؛ راستش اینبار خیلی ناراحت شدم چون این حرفو جلوی پدرم زد؛ یعنی حتی پدرمم توقع نداشت این حرفو بهم بزنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شعور خریدنی نیست

فکر کنم تازگی خودش رو گره زده ب شوهرش

بهش بگو اتفاقا من از وقتی زندگی تو رو دیدم تصمیم گرفتم بر عکس تو هول شوهر نباشم و منتظر آدم خوب بمونم

یا بگو اصغر آقا مرسی اومدی اینو گرفتی تا ب قول خودش ترشیده نشه آخه هیلیع خوشحاله

باید بزنی تو همون نقطه ی قوت خودش ( شوهرررر)

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
شاید تو متاهلی یا حداقل هم سن من نباشی ؛ ولی نمیدونی این حرف چقدر درد داره برای یه دختر مجرد و سن دا ...

خودش ازدواج کرده؟چن سالشه؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
شاید تو متاهلی یا حداقل هم سن من نباشی ؛ ولی نمیدونی این حرف چقدر درد داره برای یه دختر مجرد و سن دا ...

بدترین حرفی ک ب ی دختر میشه زد همینه واقعا غرور آدم له میسه....چقد خاهرت سنگدله خودش متاهله؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

عزیزم نگو سن دار خیلیا هستن ک بالای ۳۰ حتی ۴۰ سال ازدواج خوب و موفقی داشتن

توکل برخدا

سوره احزاب رو بنویس بزار تو کوزه بزار تو اتاقت

۴۰ روز سوره بقره بخون

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
شعور خریدنی نیست فکر کنم تازگی خودش رو گره زده ب شوهرش بهش بگو اتفاقا من از وقتی زندگی تو رو دیدم ...

آخه میدونی چیش جالبه کسی به من این حرفو میزنه که خودش ازدواج کرده و طلاق گرفته و الان با یه بچه برگشته پیشمون . اونم بالاخره خواهرمه از یه خونیم ولی من میگم آخه چرا اینو میگی چرا خون تو دلم میکنی.میدونی اگه به خودم میگفت شاید انقدر ناراحت نمیشدم ولی آخه جلو پدرم ؟؟؟

آخه میدونی چیش جالبه کسی به من این حرفو میزنه که خودش ازدواج کرده و طلاق گرفته و الان با یه بچه برگش ...

می‌فهمم عزیزم ❤️

سکوتت خودش بهترین جوابه سعی کن نشون ندی ناراحت شدی

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706