2733
2734
عنوان

تب کودک3ساله

75 بازدید | 15 پست

سلام لطفا راهنماییم کنین

دخترم 4 روزه تب داره اولین روز بردم دکتر ازیترو و چند تا دارو دیگ نوشت اما اصلا تبش نمیاد پایین...دکترش گفت ویروسیه خیلی حالم بده

بروفن بده با معده پر

پاشویه کن ران شکم بازو

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شیاف بگیر 

شیاف هم امتحان کردم خیلی سخت میاره پایین دوباره بردمش دکتر گفتم اینجوریه آمپول نوشت زدیم تبش کامل قطع شده بود که امشب دوباره تب کرده😭

برای ویروس که آنتی بیوتیک نمینویسن !! حتما پزشک عمومی بوده ؟!.لطفا ببرین متخصص کودک یا بیمارستان کودکان

برای تب ویروسی باید همون تب بر و که اثر داره مرتب بدی تا دورش بگذره

ولی اگه زیاد طول کشید ببر دکتر شاید بدنش یه جاش عفونت داره تا آزمایش ینویسه

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
شیاف هم امتحان کردم خیلی سخت میاره پایین دوباره بردمش دکتر گفتم اینجوریه آمپول نوشت زدیم تبش کامل قط ...

آمپول بتامتازون نهایت ۱۲ ساعت اثر داره 

برای ویروس باید دورش بگذره نهایتا هفت روز تا ویروس از بدن خارج شه و تب بیاد پایین

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
بروفن بده با معده پر پاشویه کن ران شکم بازو

یکی درمیون پروفن و استا میدم الان 37/5شده اومده پایین یکم اما نگرانیم واسه اینه که چشمش هم قرمز شده واسه اونم پماد و قطره داده اما یعنی عفونت داره بدنش که اینقدر طولانی شد ایندفعه😭چشماش چرا اینطوری شد

خدایا کمکم کن

2740
یکی درمیون پروفن و استا میدم الان 37/5شده اومده پایین یکم اما نگرانیم واسه اینه که چشمش هم قرمز شده ...

خوب ببر فوث تخصص عفونی کودکان تا خیالت راحت بشه گلم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
برای ویروس که آنتی بیوتیک نمینویسن !! حتما پزشک عمومی بوده ؟!.لطفا ببرین متخصص کودک یا بیمارستان کود ...

نه بردمش متخصص چون چشمش هم عفونت کرده شاید بخاطر اون نوشت 

آمپول بتامتازون نهایت ۱۲ ساعت اثر داره  برای ویروس باید دورش بگذره نهایتا هفت روز تا ویروس از ...

حالا آزمایش نوشته فردا میبرم اونم بدیم انشالله خوب باشه جوابش

نه بردمش متخصص چون چشمش هم عفونت کرده شاید بخاطر اون نوشت 

آره پس حتما واسه همونه

مرتب تب برش و بده حتی اگه یه ساعت تب نداشت، چون تجربه ثابت کرده تب بعد یه مدت با شدت بیشتری میاد یه سه چهار روز که مرتب دادی و دیدی حال عمومی بهتره یواش یواش فاصله هاشو بیشتر کن و آروم آروم قطعش کن

حالا آزمایش نوشته فردا میبرم اونم بدیم انشالله خوب باشه جوابش

عزیزم انشالله که چیزیش نیست و همون یه ویروس ساده باشه

و زود خوب بشه

مریضی بچه یعنی کابوس پدر و مادر 

من از تب دخترم خاطره بد و همینطور تجربه زیاد دارم

آره پس حتما واسه همونه مرتب تب برش و بده حتی اگه یه ساعت تب نداشت، چون تجربه ثابت کرده تب بعد یه مد ...

همین اشتباهم این بود که بعد آمپول دو بار تب بر رو دادم و دیگه ندادم گفتم تبش شده 36😭

2706